Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.

Orava

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • ORAVA RBD-612 Kód: 35187
  ORAVA RBD-612
  Skladom (2 ks)

  Rádiobudík s veľkým displejom a rozhlasovým pásmom AM/FM

  -funkcie "SLEEP"a "SNOOZE"
  -nastaviteľné podsvietenie displeja
  -záložná batéria


  €18,99
     
  Značka: Orava Záruka: 2 roky
 • ORAVA RSU-04G Kód: 42370
  ORAVA RSU-04G
  Skladom (1 ks)

  Prenosný rádioprehrávač Orava RSU-04 G v čiernom prevedení ponúka širokú škálu možností prehrávania. Okrem zabudovaného AM/FM rádia s automatickým vyhľadávaním rádiostaníc ponúka aj integrovaný vstup na pripojenie USB kľúča a SD karty (prehráva MP3 a WMA súbory). Disponuje aj Aux vstupom pre pripojenie externého zariadenia a nechýba ani konektor pre pripojenie stereo slúchadiel. Zariadenie je vybavené aj budíkom, ktorý vás zobudí klasickým zvukom budíka (pípanie). Zaujímavosťou je možnosť nahrávania zvuku na USB/SD zariadenia cez vstavaný mikrofón alebo nahrávanie z rádia. Najpodstatnejšie informácie sú zobrazované na prehľadnom podsvietenom LCD displeji. Pre pohodlné ovládanie je pribalený aj diaľkový ovládač. Napájanie cez elektrickú sieť alebo pomocou batérií.


  €25,99
     
  Značka: Orava Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.