Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 4
 

ZANUSSI ZWSE7120V - Práčka predom plnená

Neohodnotené
 
Práčka s predným plnením Zanussi ZWSE7120V v bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A + + . Kapacita bubna je 5 kg bielizne. Disponuje jednoduchým ovládaním, programy si nastavíte na prehľadnom LCD displeji, na ktorom sa vám zobrazia všetky podstatné informácie o programoch a pracom cykle. Výhodou tejto práčky je funkcia odloženého štartu, pomocou ktorej si môžete naplánovať pranie podľa svojho uváženia a kedy vám to vyhovuje. Ďalšou výhodou je program rýchleho 30 min. prania a možnosť regulovania otáčok odstreďovania až do 1200 ot./min. Samozrejmosťou je aj ochrana proti pretečeniu. Úsporu vody zabezpečuje sofistikovaná technológia Fuzzy Logic. Sama zváži vložené prádlo a podľa toho dávkuje množstvo vody.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€279
   
Kód tovaru 34582
Kategória Práčky
 

Elegantný dizajn a vysoký výkon

Automatická práčka Zanussi ZWSE7120V s predným plnením dodá vašej kúpeľni nový štýl, vďaka svojej úspornrj prevádzke je zaradená do energetickej triedy A++. Prevedenie v klasickej bielej farbe doplnené veľkým LCD displejom s prehľadným zobrazením priebehu prania. Napriek svojmu úzkemu prevedeniu 377 mm ponúka kapacitu prania 5 kg bielizne a maximálnu silu odstredenia 1200 ot./min..

Výber z pracích programov.

  • Pracie programy: zap/vyp, bavlna, bavlna s predpraním, bavlna úsporný, syntetika, zmiešaná bielizeň – úsporný program 20, jemná bielizeň, vlna, zmäkčujúci, odčerpanie, odstredenie, jednoduché žehlenie, 5 košiel 30°, jemná bielizeň superrýchly 30°, rifle.
  • Funkcie: výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predĺžené plákanie, extra rýchle pranie, extra plákanie, štart/pauza, posunutý štart

Quick Wash

Cyklus šetrný k vašej peňaženke. Pomocou tejto funkcie sa automaticky skráti cyklus prania o 50 %, tým ušetríte vodu, energiu a váš čas. Funkcia Eco Wash zastaví odtok vody a pracieho prostriedku a zabráni vniku špinavej vody naspäť do bubna.

Set & Go

Máte čas iba na vloženie bielizne do bubna práčky a musíte neodkladne odísť? Tento váš problém vyrieši funkcia Set & Go. Pomocou nej môžete posunúť štart prania na čas, ktorý vám vyhovuje.

Fuzzy Logic

Inteligetná senzorová technológia rozpozná priebeh prania a podľa nameraných hodnôt nastaví vhodné množstvo vody, pracieho prostriedku a dĺžku trvania cyklu.

Bezpečnostné prvky

Automatická práčka Zanussi ZWSE7120V disponuje bezpečnostnými prvkami pre zamedzenie vzniku úrazu a ochranu vášho majetku. Disponuje ochranou proti vytopeniu, kontrolou vyváženia náplne v bubne. Pre ochranu pred možným úrazom alebo neželanou manipuláciou s nastaveniami je práčka vybavená detskou bezpečnostnou zámkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.