Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 3
 

WHIRLPOOL W5821EW - Kombinovana chladnička

Neohodnotené
 
Energetická trieda A++ Senzorová technológia chladenie 6. zmysel Extra záruka 5 rokov na kompresor Ovládanie elektronické / tlacítka Alarm dverí Klimatická treida N-T Spotreba energie (2010/30/EU) 243 kWh/rok Celkový využitelný objem 339 l Hlucnost 39 dB Pocet kompresorov 1 Pocet termostatov 1 Madlo integrované Typ dverí oblé Pocet dverí 2 Zmena otevárania dverí
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€379
   
Kód tovaru 46516
Kategória Veľké domáce spotrebiče
 

Šikovný spotrebič

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W5 821E W H sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať.

6.ZMYSEL Control

Technológia 6.ZMYSEL Control zaručuje stálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, okamžite sa prispôsobí výkyvom a udržiava vhodné podmienky pre zachovanie čerstvosti skladovaných potravín. Pritom dodatočne znižuje výkyvy teploty aj v mrazničke a redukuje popáleniny mrazom. Chránené sú tak aj mrazené potraviny od straty kvality a farby.

Direct Cool LessFrost

Technológia LessFrost má výparník obtočený okolo vonkajšej steny mrazničky. To výrazne uľahčuje rozmrazovanie a skracuje čas procesu odmrazovania. Námraza sa vytvára len na stenách. LessFrost technológia uľahčuje otváranie, zatváranie a vyberanie potravín zo zásuviek. Pri rozmrazovaní je potrebné jednoducho vybrať kolektro ľadu v hornej časti mrazničky a opláchnuť ho pod tečúcou vodaou na 1 minútu raz za mesiac.

Chladnička

Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje.  Vnútorný priestor tvoria 4 sklenené poličky z toho 3 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka zásuvka na ovocie a zeleninu, 3 dverové poličky ako aj drôtená polica na fľaše. Objem chladničky je 228 litrov. Celý vnútorný priestor chladničky je osvetlený za pomoci LED. Funkcia rýchleho chladnenia zabezpečí dlhšiu čerstvosť potravín. V kratšom čase je schopná dosiahnuť optimálnu teplotu v chladiacom priestore. Celkový elegantný dizajn chladničky podčiarkuje v neposlednom rade externá rukoväť. Otváranie je veľmi praktické, pohodlné a nenápadne sa adaptuje do celkového interiéru.

Mraznička

V mrazničke s objemom 111 litrov sa nachádzajú 3 priehľadné zásuvky. Mraziaci výkon mrazničky je 5 kg/24 hodín. V prípade poruchy alebo výpadku prúdu je akumulačná doba až 24 hodín takže sa nemusíte obávať rozmrazenia a pokazenia potravín.

Modernými funkciami nabitá

Vďaka modernej funkcii 6. zmysel budú uskladnené potraviny dlho čerstvé. Táto technológia zaznamenáva každú zmenu teploty, ktorá nastane po otvorení dvierok a až 5x rýchlejšie, v porovnaní s bežnou chladničkou, tento teplotný rozdiel vyrovná. Chytré senzory vnútri zaznamenajú každú zmenu teploty a vyšlú signál do kontrolného centra, ktoré sa postará o to, aby sa teplota vrátila na pôvodnú úroveň čo najrýchlejšie. Aj mraznička sa môže pochváliť modernou a užitočnou funkciou, ktorou je LessFrost systém. Vďaka tomuto systému je námraza na stenách mrazničky redukovaná a nedochádza teda k výraznej námraze a vy sa nemusíte zaoberať odmrazovaním.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.