Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 2
 

WHIRLPOOL TDLR55020SEU/N - Práčka predom plnená

Neohodnotené
 
Zhora plnená práčka Whirlpool TDLR 55020S EU/N s energetickou efektívnosťou A++ sa vojde aj do menších priestorov. Vyperie 5,5 kg bielizne. Pri odstreďovaní je rýchlosť otáčok 1000 otáčok za minútu. Pri praní dosahuje hlučnosť 60 dB, pri odstreďovaní je hladina hluku na 76 dB. Má niekoľko funkcií ukazovateľov, ktoré pomáhajú predchádzať poškodeniu a rýchlemu opotrebovaniu.
Dostupnosť Na dotaz
€289
Kód tovaru 40042493
Kategória Veľké domáce spotrebiče
Položka bola vypredaná...
 

Whirlpool TDLR 55020S EU/N

Zhora plnená práčka Whirlpool TDLR 55020S EU/N  s energetickou efektívnosťou A++ sa vojde aj do menších priestorov. Vyperie 5,5 kg bielizne. Pri odstreďovaní je rýchlosť otáčok 1000 otáčok za minútu. Pri praní dosahuje hlučnosť 60 dB, pri odstreďovaní je hladina hluku na 76 dB. Má niekoľko funkcií ukazovateľov, ktoré pomáhajú predchádzať poškodeniu a rýchlemu opotrebovaniu. 

  • odložený štart

  • detská poistka

  • ukazovateľ servisu

  • ukazovateľ upchaného vodného filtra

  • ukazovateľ prívodu vody

6.ZMYSEL

Technológia rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a zabezpečuje optimálny výkon, pričom ušetrí až 50 % energie, vody a času. Technológia 6.ZMYSEL automaticky nastaví tie najlepšie parametre pre každý typ bielizne.

Pracie programy

Výkonná práčka ponúka 14 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

  • programy: Bavlna, Džínsy, Syntetika, Hygiena, Jemná bielizeň, Zmiešaná bielizeň, Rýchle 15', Vlna/Ručné pranie, Eco 40-60, 20 °C, Plákanie + Odstreďovanie, Odstreďovanie, Odčerpávanie vody, Eco Bavlna
  • prídavné funkcie: prevetrávanie bielizne, farby 15, rýchly program, intenzívne plákanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: