Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 4
 

TEFAL SV8053

Neohodnotené
 
Parný generátor Tefal SV8053E0 Express Anti-calc Rýchle zvislé zahriatie: 30 sekúnd AntiCalc Collector Nahriatie žehlicky: 2minúty Výkonne čerpadlo: 6,6 bar párny ráz: 400g/min. Žehliaca plocha Durilium AirGlide príkon: 2800W dlžka kábla 1,6m
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€189
   
Kód tovaru 42876
Kategória Žehličky a parné generátory
 

Parný generátor Tefal SV8053E0 Express Anti-calc

  • Rýchle zvislé zahriatie: 30 sekúnd
  • AntiCalc Collector
  • Nahriatie žehlicky: 2minúty
  • Výkonne čerpadlo: 6,6 bar
  • párny ráz: 400g/min.
  • Žehliaca plocha Durilium AirGlide
  • príkon: 2800W
  • dlžka kábla 1,6m

Vlastnosti Tefal SV8053E0 Express Anti-Calc

Ľahké žehlenie 

Vysokotlakový parný generátor s technológiou No-Setting je ideálnou kombináciou para/teplota pre žehlenie aj tých najjemnejších látok pre 100% bezpečné výsledky bez rizika popálenia. Funkcia ľahkého zvislého naparovania zabezpečí rýchlu dobu zahriatia za 30 sekúnd pre starostlivosť na poslednú chvíľu, pričom celkové nahriatie trvá len 2 minúty. To Vám pomôže vyzerať čo najlepšie, kedykoľvek to potrebujete.

Žehliaci systém 

Výkonný žehliaci systém Tefal SV8053 s parným generátorom s jedinečným odnímateľným zberačom vodného kameňa a technológiou tichého 6,6-barového čerpadla ponúka nepretržitý parný výkon 120 g/min. pre vysoko účinné žehlenie a rýchle výsledky. Výkonná žehlička s parným rázom so silou 440 g/min. zvláda aj tie najúpornejšie záhyby a tým šetrí čas.

Tefal SV8053E0 Express Anti-Calc - Žehliaci systém

Žehliaca plocha Durilium AirGlide

Parný generátor poskytne Vašim odevom kvalitnú starostlivosť.  Žehliaca plocha sa vďaka technológií Durilium AirGlide Autoclean dokonale kĺže po odeve, zároveň sa rovnomerne rozptyluje para, ktorá zjednoduší celý proces žehlenia. Špeciálny katalytický povrch Autocelan zabraňuje tvorbe škvrn na žehliacej ploche. Starostlivosť o Vaše obľúbené kúsky tak bude oveľa jednoduchšia.

Tefal SV8053E0 Express Anti-Calc - Žehliaca plocha Durilium AirGlide

Jednoduché prenášanie

Táto parná stanica má systém zamykania pre bezpečné prenášanie a možnosti skladovania aj v menších priestoroch.

Tefal SV8053E0 Express Anti-Calc - Jednoduché prenášanie

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Tefal dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Tefal sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.