Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 8
 

Sony MHC-V41D

Neohodnotené
 
Výkonný domácí hudební systém z rady High Power Audio. CD/DVD/MP3 prehrávac. Bluetooth, NFC, analogový vstup, 2x vstup pro mikrofon, 1x pro kytaru, USB (REC/PLAY), HDMI výstup. Svítící LED, DJ efekty, karaoke, vylepšení zvuku DSEE, Clear Audio +. Možnost pripojení s dalšími systémy ze stejné rady pres Bluetooth (Party Chain). Systém sestává z jedné vertikálne navržené jednotky, obsahující také reproduktory - rešení zjednodušující prevoz a šetrící místo. Kompatibilní s aplikaci Songpal a Fiestable. „Party“ osvetlení.
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€349
   
Kód tovaru 46811
Kategória Párty reproduktory
 

Rytmus, ktorý prenikne pod kožu 

Zaplňte miestnosť dunivým zvukom. Naklonené strednopásmové a výškové reproduktory šíria zvuk do väčšieho uhla, aby všetkých rozhýbali tie isté rytmy. Zelené a modré párty svetlá a osvetlenie reproduktora blikajú v rytme hudby, zatiaľ čo viacfarebné svetlá reproduktora osvetľujú tanečný parket a navodzujú atmosféru ako v nočnom klube. Baviť sa bude každý – vďaka dvom vstupom na mikrofón sa s hosťami môžete pustiť do speváckych súbojov na melódie svojich obľúbených skladieb. Alebo do jedného zo vstupov pripojte gitaru a systém zmeňte na zosilňovač, ktorý navodí poriadnu rokenrolovú atmosféru. Na výber máte z troch režimov – Clean sa postará o čistý zvuk, Overdrive o skreslený gitarový zvuk, no a Bass je ideálny pre basovú gitaru. 

Ovládanie gestami z vás spraví dídžeja

Roztočte večierok jediným jednoduchým pohybom. Párty funkcie vrátane dídžejského, karaoke a sampler režimu máte pod kontrolou vďaka zábavnému intuitívnemu ovládaniu gestami. Pohybom doľava a doprava môžete preskakovať skladby a pohybom nahor alebo nadol ovládať hlasitosť. Pripraviť párty podľa svojich predstáv nikdy nebolo zábavnejšie. Aplikácia Sony Music Center prináša možnosť ovládať hudbu a nastavenia zvuku priamo z telefónu. Pomocou doplnku Fiestable nastavujete farbu svetiel alebo aktivujete dídžejský či karaoke režim. No a intuitívne ovládanie pohybom vám zas umožňuje meniť všetko mihnutím zápästia. Jediným kliknutím v aplikácii Fiestable môžete v sociálnych médiách zdieľať informácie o svojej párty. Potom stačí už len zapnúť hudbu poriadne nahlas a roztočiť párty, ktorá z vás spraví kráľa zábavy. Reproduktor MHC-V41D má aj zabudované rukoväte, vďaka ktorým ho bez problémov odnesiete na párty k svojim známym alebo do inej miestnosti. 

Pomocou dídžejských efektov si môžete prispôsobiť každú skladbu 

Rozhýbte dav s dídžejskými efektmi. Štyri rôzne efekty pripravia scénu pre večierok: efekt Flanger vytvára modulačný zvukový efekt podobný hluku stíhačky, WAH automaticky presúva frekvenciu filtra nahor alebo nadol, izolátor oddeľuje špecifické frekvenčné pásmo a efekt PAN presúva zvuk medzi reproduktormi. Používanie dídžejských efektov je jednoduché vďaka aplikácii Fiestable, ktorú je možné ovládať gestami, takže máte pri vytváraní zoznamov skladieb široké tvorivé možnosti.

Rozprúďte atmosféru

Prepojte viaceré domáce zvukové systémy cez technológiu Bluetooth a vychutnajte si ešte výkonnejší zvuk. Pripojte si až 50 kompatibilných reproduktorov a synchronizujte hudbu aj osvetlenie. S priateľmi si môžete spárovať naraz až tri smartfóny. Vďaka výstupu HDMI môžete na štandardnej obrazovke sledovať svoje obľúbené programy a zároveň si vychutnávať ohromný zvuk výkonných reproduktorov. Prepnite reproduktor MHC-V41D do futbalového režimu a doprajte si autentickú atmosféru štadióna. Vypnite hovorený komentár a splyňte s davom, ktorého povzbudzovanie vďaka minimalizovaniu hlasitosti komentára vynikne naplno. Sledujte filmy vďaka praktickému zabudovanému DVD prehrávaču a vychutnávajte si bohatý zvuk, ktorý oživí vaše obľúbené scény.

Moderné technológie

Technológia LDAC odosiela približne trikrát viac údajov (pri maximálnej prenosovej rýchlosti 990 kb/s) ako pri bežnom prenose zvuku cez Bluetooth a poskytuje výnimočný bezdrôtový poslucháčsky zážitok. Zvýšte kvalitu komprimovaných hudobných súborov. Pri kompresii pôvodných hudobných súborov sa strácajú vysokofrekvenčné prvky hudby, ktoré vašim obľúbeným skladbám dodávajú detailný a bohatý zvuk. Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) tieto prvky obnovuje a vytvára tak verný zvuk vo vysokej kvalite, ktorý je bližší originálnej nahrávke na disku CD.

Jednoduchý prenos obsahu pomocou technológií NFC a Bluetooth

Technológie Near Field Communication (NFC) a Bluetooth vás oslobodia od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa zariadením s technológiou NFC dotknúť reproduktora MHC-V41D. Rýchlo a jednoducho ich prepojíte a môžete začať s prenosom svojej hudobnej zbierky. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Pripojte sa pomocou technológie Bluetooth a môžete vyraziť. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: