Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!
 

sodastream sport. set flasa0.6l+ sirup energy 500ml

Neohodnotené
 

Set športovej fľaše Sodastream s objemom 0,6 l a sirup ENERGY 500 ml ako darček, nielen pre milovníkov pohybu, športu a voľnočasových aktivít. Nová fľaša Sodastream My only bottle je vyrobená z Tritanu. S opakovane použiteľnou fľašou budete mať čerstvo natočenú vodu stále pri ruke po celý deň. Fľaša je tak akurát veľká, aby sa zmestila do vašej kabelky, tašky či batohu a pritom ponúkla dostatok vody na uhasenie smädu.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€13,99
   
Kód tovaru 43559
Kategória Fľaše a príslušenstvo
 
 
 
Vlastnosti:
  • voľnočasová fľaša 0,6 l so športovým viečkom na vodu so sebou
  • zo zdravotne nezávadného plastového materiálu bez BPA a iných škodlivých látok, odolná voči slnečnému žiareniu (UV žiarenie)
  • vhodná do umývačky riadu, do 70 °C
  • určená ako pre neperlivú vodu, tak aj perlivú s výrobníkmi SodaStream
  • vhodná ako na cvičenie, tak aj navýlety s priateľmi alebo do školy
  • Sirup SodaStream ENERGY 500 ML ako darček (energetický nápoj s kofeínom, vitamíny B3, B6, B2)
 
Tritan je jedinečný plastový materiál, ktorý svojimi vlastnosťami pripomína sklo, ale stále si zachováva svoje vlastné výhody plastu. Materiál nepojímá žiadne pachy, nefarbí sa (nežltne), je veľmi pružný - odolný, možno umývať aj v umývačke riadu (max 70  C), UV rezistentný - zaistí dlhšiu trvanlivosť vašich nápojov a neobsahuje BPA či iné škodlivé látky.
 
Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku domáce perlivé vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o
vaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete priamo na fľaši.
NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivé vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: