Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
 

SODASTREAM JET WHITE

Neohodnotené
 

Prístroj na výrobu domácej perlivej vody pre vás kedykoľvek pripraví sódovku či sýtenú limonádu. O výrobu bubliniek sa stará plynová bombička obsahujúca CO2, ktorá vystačí až na 80 litrov nápoja.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€59,99
   
Kód tovaru 5458
Kategória Malé domáce spotrebiče
 

SodaStream JET White

Perlivú vodu môžete ochutiť širokou škálou koncentrovaných príchutí a vytvoriť si tak chutnú domácu limonádu.

  • Pracuje na mechanickom princípe – žiadne batérie, žiadna spotreba elektrickej energie
  • Bombička CO2 s kapacitou až na 70 litrov sódovej vody
  • Špeciálna plastová tlaku odolná fľaša na sódovú vodu (0,9 l)
  • Hermetický plastový uzáver fľaše pomáha udržať nápoj dlho nasýtený
  • Špeciálne plastové dno fľaše zaisťuje jej dokonalú stabilitu
  • Možnosť voľby intenzity nasýtenia CO2
  • Vyberateľná odkvapkávacia miska
  • Inštalácia bombičky jednoduchým naskrutkovaním

Doprajte si vodu, na akú máte práve chuť. Želáte si jemne, stredne alebo veľmi sýtený nápoj? Všetko závisí od toho, koľkokrát stlačíte tlačidlo. Liter takto vyrobenej domácej sódy vás podľa intenzity nasýtenia vyjde na 0,09 - 0,013 Eur.

Prístroj pracuje mechanicky – na výrobu sódy nepotrebuje žiadnu elektrickú energiu ani batérie. Nijako tak nezaťaží vašu domácnosť a odbremení vás od nekonečného nosenia fliaš z obchodu.

Súčasťou zariadenia SodaStream je plynová náplň s obsahom CO2, ktorá čistú vodu obohatí o množstvo tancujúcich bubliniek. V závislosti od intenzity nasýtenia CO2 môže jedna bombička vystačiť až na 80 litrov nápoja.

Prázdne bombičky nevyhadzujte. Na Slovensku nájdete v širokej maloobchodnej sieti viac ako 500 autorizovaných predajcov, kam ich možno priniesť a vymeniť za nové. Zaplatíte vždy iba za plynovú náplň. Prázdne bombičky sa ošetria a opätovne naplnia CO2.

Perlivú vodu môžete ozvláštniť koncentrovanými príchuťami SodaStream, ktorých charakter dokonale ladí s chuťou pramenitej vody. Vyberte si spomedzi zaujímavých kombinácií, s ovocným cukrom alebo bez, vitamínových, koktejlových, ovocných či prírodných. Nechýba ani príchuť coly, ľadového čaju a mnoho iných. Pravá domáca limonáda zachutí naozaj každému.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Sodastream, ktoré nájdete v kategóriách Nápoje, Sodastream a Potraviny, nápoje. Produkt hodnotilo 5 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo aj ostatným. Produkt je teraz v zľave 15 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Sodastream.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.