Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

Set Gorenje WE743+ Gorenje DE72/G

Kód: 5439
Akcia
1 hodnotenie
Značka: Gorenje
ZadarmoZadarmo €718 –3 %
set WE743+DE72G
€718 –3 % €699
Do 3 dní

Set práčky a sušičky. Práčka Gorenje WE743: je zaradená do energetickej triedy A+++. Na výber ponúka až 16 pracích programov a to s možnosťou vlastného nastavenia prania pre všetky programy. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Sušička Gorenje DE72/G: Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Gorenje DE72/G je zaradená do energetickej triedy A++. Kapacita bubna pre sušenie dosahuje 7 kg bielizne. Ovládanie je používateľsky jednoduché s centrálnym ovládačom a tlačidlami. Sušička využíva TwinAir patentovaný obojsmerný systém prúdenia vzduchu. Ponúka 16 programov sušenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Doprajte si viac času s rodinou a priateľmi, menej času žehlením a kúpte si túto skvelú cenovo zvýhodnenú súpravu práčky WE723 a sušičky DE72/G od spoločnosti Gorenje. Veľkou prednosťou spotrebičov sú ich nízke energetické nároky, prítomnosť moderných technológií, jednoduché a intuitívne ovládanie. 
 
 
Popis produktu sušička Gorenje DE72/G

 

 

Nová úroveň sušenia bielizne

Sušte svoju bielizeň efektívne a rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek. Nech je vonku veterno, vlhko alebo daždivo, vašu bielizeň môžete vždy vysušiť v pohodlí domova. Pomocou  kondenzačnej sušičky s tepelným čerpadlom Gorenje DE72/G máte možnosť sušiť naraz enormné množstvo bielizne. Do bubna môžete vložiť až 7 kg oblečenia. Odolný bubon vyrobený z nerezovej ocele dokáže fungovať aj na reverzný chod. Priebeh sušenia môžete kontrolovať aj na LED ukazovateli. Digitálny ukazovateľ zostávajúceho času vám pomôže v rozvrhnutí vašich aktivít počas sušenia. Používateľsky jednoduché rozhranie s centrálnym ovládačom uprostred vám umožňuje začať sušenie bielizne v 3 jednoduchých krokoch: zapnite sušičku, vzoľte program a stlačte tlačidlo štart. Na veľkom dotykovom LED displeji si vyberiete nastavenia funkcií podľa potreby.

Programy sušenia

  • Sušička má k dispozícii až 16 programov: Posteľná bielizeň, Vlna, Košele, športové oblečenie, AirRefresh osvieženie oblečenia vzduchom, Mix suché, Mix suché na žehlenie, Program pre detské oblečenie    
  • funkcie: výber času sušenia, polovičná náplň, nastavenie úrovne vysušenia, Anticrease systém proti pokrčeniu, StartDelay - odložený štart, funkcia Refresh pre osvieženie bielizne, SoftSound - jemný zvukový signál, signalizácia plnej nádrže na kondenzát, digitálny ukazovateľ zostatkového času, detská poistka.

Prakticky vybavená

Elegantná sušička patrí k vynikajúcej energetickej triede A++. Vďaka technologickej prepracovanosti tu nájdete množstvo užitočných možností, ktoré vám výrazne zjednodušia prácu. Kondenzačnú sušičku s hadicou AutoDrain môžete pripojiť priamo k odpadu, a ušetriť si tak starosti so zdĺhavým vyprázdňovaním zásobníka kondenzátu.Nemusíte sa obávať o bezpečnosť vašich detí. Hoci sa sušička otvára spredu, deti si neublížia vďaka detskej poistke. Stlačením špeciálnej kombinácie tlačidiel zabránite deťom preprogramovať nastavenia. Po ukončení sušenia zaznie jemný zvukový signál. Jednoduchá nie je iba manipulácia s týmto zariadením, vákuové nožičky umožňujú bezpečne umiestniť sušičku na práčku.

Účinné sušenie väčšieho množstva bielizne

Ak potrebujete usušiť objemnejšie kusy bielizne, sušička s tým nebude mať žiadny problém. Bielizeň bude hneď po vybratí mäkká, rovnomerne vysušená a menej pokrčená vďaka patentovanému obojsmernému systému fúkania vzduchu TwinAir.

Rýchle osvieženie oblečenia

Špeciálny program pre osvieženie vášho oblečenia po športových aktivitách alebo večeri AirRefresh pomocou čerstvého vzduchu odstraňuje nepríjemné pachy, vôňu jedla alebo cigariet. Vaše oblečenie bude pripravené pre ďalšie použite a takmer také svieže ako čerstvo oprané v priebehu 30 minút.

Efektívna senzorová technológia

Inteligentná senzorová technológia sušenia automaticky reguluje proces sušenia podľa zvoleného programu, typu bielizne a požadovanej úrovne sušenia. Senzory zastavia sušenie vtedy, keď vaša bielizeň dosiahne túto úroveň aby sa sušenie zbytočne nepredlžovalo.

 

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 62,5 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 7 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hĺbka: 62,5 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
Programy sušenia:
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++

 
Popis produktu práčka Gorenje WE743

 

 

Užitočný pomocník

Vyperte svoju bielizeň efektívne a rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek. Spredu plnená práčka Gorenje WE743 je moderná práčka. Patrí do najúspornejšej energetickej triedy A+++. K tejto úspornej prevádzke napomáhajú aj jej doplnkové funkcie, ktorými je vybavená. Medzi ne patrí napríklad : AntiAllergy program vhodný pre alergikov, rýchly 20´, AutoWash automatické pranie, program pre materiály z peria a páperia. Disponuje 16 programami, ktoré si môžete navoliť možnosťou vlastného nastavenia pomocou otočného ovládača a tlačidla. Je vybavená praktickým LED displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie vrátanie času do konca prania. Je vybavená bubnom kapacitou prania 7 kg bielizne. Maximálny výkon odstredenia je 1400 ot./min.

Jemné ošetrenie akéhokoľvek oblečenia

Prenechajte starostlivosť o bielizeň vašej práčke a užívajte si svoje oblľúbené činnosti. Unikátny vlnový profil bubna WaweActive v kombinácii so špeciálnymi vlnovými 3D rebrami poskytuje dokonalé oštetrenie vášho oblečenia a čistú bielizeň s minimálnym pokrčením. Práčky Gorenje WaweActive prichádzajú s minimalizáciou škvŕn o 30 %. Sú vybavené inovatívnymi technológiami:

  • Jedinečne navrhnutý bubon so špeciálnymi 3D rebrami v tvare vlny pre najstarostlivejšie pranie aj tej najjemnejšej bielizne.

Vždy príjemne voňavá bielizeň

Pranie s pracím práškom pri nižších teplotách môže viesť k ideálnym podmienkam pre tvorbu baktérií, ktoré by mohli spôsobiť nepríjemný zápach bielizne. SterilTub odstráni akékoľvek baktérie vo vnútri práčky a zabezpečí, že vaše oblečenie bude vždy sviežo voňať.

Maximálna úspora s triedou A+++

Za maximálnu úsporu ručí hlavne energetická trieda A+++. Výrobca informuje, že odhadová ročná spotreba je 174 kWh energie a 9680 litrov vody. 

Pracie režimy

Už sa nemusíte báť, lebo každý druh tkaniny sa vyperie čo najlepšie pri optimálnej kombinácii teploty, množstva vody, času prania a rýchlosti odstreďovania. Tieto nastavenia môžete ale upraviť rôznymi pracími režimami, vďaka čomu nájdete tú pravú kombináciu podľa vašej aktuálnej potreby. Po ukončení prania zaznie jemný zvukový signál. S AllergyCare získate extra ochranu pre citlivú pokožku. Využíva vyššie teploty a dodatočné pláchanie pre odstránenie zvyškového pracieho prostriedku na tkaninách. AutoWash vám pomôže vybrať ten najlepší program pre danú dávku bielizne.

Programy:

  • Základné programy: Bavlna, Mix syntetika, Program pre ručné pranie a vlnu
  • Doplnkové programy: AntiAllergy program vhodný pre alergikov / AutoWash automatické pranie / Športové oblečenie / Rýchly 20´ / Program pre materiály z peria a páperia
  • Typ prania: NormalCare, EcoCare, TimeCare

 

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 54,5 cm
Maximálna hlučnosť: 57 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 16
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 174 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hĺbka: 54,5 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 57 dB

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Ročná spotr.energ.pri praní: 174 kWh

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením

Dodatočné parametre

Kategória: Sety práčka+ sušička
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 130 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy