Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
 

SENCOR SRD 215B

Neohodnotené
 

Máte radi zvukovú kulisu? Vyskúšajte prenosné vreckové retro rádio so všetkými výdobytkami súčasnosti, vrátane MP3. Bude vás sprevádzať na dovolenke aj pri práci.

Dostupnosť Na dotaz
€18,99
Kód tovaru 9517
Kategória Televízia a zvuk
Položka bola vypredaná...
 

Popis produktu

Chcete si vypočuť hudbu či najnovšie správy bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate? Rádioprijímač Sencor SRD 215 vám výborne poslúži na chate, v záhrade i na výlete. Neupúta vás len jeho retro vzhľad, ale aj jeho schopnosti. Rádio je k dispozícii v bielom a čiernom farebnom prevedení.

Ponúka FM rádio aj MP3

Sencor SRD 215 sa nepýši iba FM rádiom, ktorého jednotlivé stanice si možno uložiť do predvolieb. Rádio prehráva aj súbory MP3 – z akéhokoľvek USB flashdisku či pamäťovej karty s kapacitou do 8 GB.
Ponúka FM rádio aj MP3
 
V malom tele veľký duch

V malom tele veľký duch

Tento na prvý pohľad drobný prístroj ukrýva množstvo energie. Sprostredkuje vám až 10 hodín zvukových zážitkov. Záleží len na vás, či sa o ne podelíte s okolím, alebo dáte prednosť slúchadlám a necháte si ich len pre seba.
 

Rokmi overený design

Tento rádioprijímač je výnimočný aj navonok. Rokmi overený design výrobca doplnil prehľadným LED displejom a vytvoril tak vskutku mimoriadny kúsok, ktorý nadchne naozaj každého.
Rokmi overený design

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: