Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 2
 

ROWENTA RO3927EA

Neohodnotené
 

750 W, Operačný rádius 8,8 m, Hlučnosť 79 dB

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€89,99
   
Kód tovaru 46708
Kategória Vysávače
 
Sila a výkon vo vašich rukách
 

Vysávač Compact Power™ zaisťuje vysoko účinné a ľahké upratovanie s vynikajúcimi výsledkami. Tento kompaktný vreckový vysávač poskytuje vysokú účinnosť  a ponúka v danej triede najlepšie výsledky upratovania tvrdých podláh, filtrácie prachu a energetickej náročnosti.

Vysoká účinnosť 
Compact Power™ bol navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú účinné vysávače s ľahkým použitím. Tento nový rad prináša účinnosť a ponúka vo svojej triede najlepšie výsledky upratovania tvrdých podláh, filtrácie prachu a energetickej účinnosti. Compact Power™ je ľahko použiteľný, vybavený zdokonalenými ergonomickými prvkami a funkciami pre ľahké prenášanie a odkladanie.
 
NAJLEPŠIE VÝSLEDKY PRI UPRATOVANÍ TVRDÝCH PODLÁH A KOBERCOV V DANEJ TRIEDE
Compact Power™ prichádza s novou výkonnou a vysoko účinnou sacou hubicou s prepínaním, ktorá zaisťuje v danej triede vysávačov najlepšie výsledky na tvrdých podlahách. 
 
NAJLEPŠIE VÝSLEDKY ÚČINNOSTI FILTRÁCIE V DANEJ TRIEDE
Compact Power™ poskytuje neprekonateľnú účinnosť filtrácie vďaka viacvrstvovému penovému filtru umiestnenému pred motorom a High Efficiency filtru umiestnenému na výstupe vzduchu, ktorý zachytáva aj tie najmenšie čiastočky prachu emitované motorom. Je odfiltrovaných 99,98 % všetkého vysatého prachu! 
 
PERMANENTNÝ HIGH EFFICIENCY FILTER NA VÝSTUPE VZDUCHU
Už nie je potrebné meniť filtre! Vďaka technológii vysoko účinnej filtrácie je množstvo prachu zachyteného v High Efficiency filtri tak malé, že ho nemusíte umývať ani meniť po celú dobu životnosti výrobku (len pri použití originálnych vreciek Rowenta Hygiene+). 
 
POKROČILÁ TECHNOLÓGIA PRE VYNIKAJÚCU ENERGETICKÚ ÚČINNOSŤ
V záujme lepšej účinnosti pri nižšej spotrebe energie si najmodernejšia technológia nového motora EffiTech razí cestu ku špičkovej energetickej účinnosti. 
ĽAHKÉ POUŽITIE, PRENÁŠANIE I ODKLADANIE
Vysávač Compact Power™ je možné vďaka kompaktnému formátu ľahko skladovať v skrini, a napriek tomu poskytuje veľký objem vrecka 3 l. Rukoväť s integrovanou kefou EASY BRUSH, ktorý je vždy poruke, umožňuje veľmi pohodlné použitie. A akčný rádius 8,8 m ponúka skutočnú slobodu pri vysávaní.
 
NOVÉ HYGIENICKÉ VRECKO NA PRACH
Už žiadne oblaky prachu pri výmene vďaka novému patentovanému vrecku Hygiene+, ktorý je opatrený samouzatváracou klapkou pre absolútne pohodlie a hygienu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: