Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

PHILCO PCS2682

Neohodnotené
 
Objem chladnicky / mraznicky 184 l / 84 l Energetická trieda A ++ Rocná spotreba energie 202 kWh Hlucnost 40 dB Mraziaci výkon 4 kg / 24 hod Chladnička s mrazničkou energetická trieda A++, objem chladničky 184 l, objem mrazničky 84 l, mraznička dole, hlučnosť 40 dB, klimatická trieda N a ST, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 3, osvetlenie led, výška 170 cm, šírka 54 cm, hĺbka 59.5 cm,
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€289
   
Kód tovaru 44831
Kategória Chladničky
 

PHILCO PCS 2682

Chladnička s mrazničkou PHILCO je klasickým spojením chladiacej časti s mrazničkou, a tak sa svojou všestrannosťou zavďačí každému používateľovi. Ide o zvyčajný, voľne stojací model, ktorý môžete umiestniť do interiéru bez väčších úprav. Pri jej umiestňovaní je nutné zvážiť konštrukcii dvierok, pánty sú situované vpravo. Chladnička s mrazničkou PHILCO PCS 2682 je zaradená do mimoriadne úspornej energetickej triedy A++. Klimatickú triedu dokazuje skratka N a ST. Hlučnosť chladničky PHILCO nebude vyššia než 40 dB.

Kľúčové funkcie kombinovanej chladničky PHILCO PCS 2682

  • Úsporná energetická trieda A++
  • Hlučnosť prevádzky PHILCO PCS 2682: 40 dB
  • Chladnička ponúka objem 184 l
  • Mraznička má objem 84 l
  • Vzhľad chladničky PHILCO PCS 2682 dotvára biela farba
  • Pánty môžete premiestniť podľa aktuálnych požiadaviek

Čím ďalším vás zaujme chladnička s mrazničkou PHILCO?

Absolútnou samozrejmosťou je u chladničky PHILCO silné LED osvetlenie, aby ste mohli do chladničky pohodlne ukladať potraviny.

Rozmery a usporiadanie chladničky PHILCO

Samotná chladnička ponúka vcelku 184 l, je tak ideálna pre menšiu rodinu. Na uloženie potravín ponúka 4 police. Mraziaci priestor sľubuje 84 l. Mraznička disponuje prijateľným priestorom, delený je na 3 priehradky. Chladnička s mrazničkou PHILCO má veľkosť 54 × 170 × 59,5 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: