Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 7
 

ORAVA RGO380

Neohodnotené
 
Kombinovaná chladnička Orava RGO-380 v bielom prevedení patrí do energetickej triedy A+. Ponúka dostatočný chladiaci priestor pre uskladnenie potravin a to až 324 litrov. Chladnička je vybavená 3 sklenenými policami z bezpečnostného skla, 1 zásuvka na ovocie a zeleninu s reguláciou vlhkosti, 3 dverové priehradky. Mraziaca časť v objeme 94 litrov je vybavená 3 plastovými priehľadnými zásuvkami. Mraziaca kapacita mrazničky dosahuje 5 kg/24 h. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka aj praktickému vnútornému LED osvetleniu.
Dostupnosť Momentálne nedostupné (1 ks)
€379
Kód tovaru 16337
Kategória Kombinované chladničky s mrazničkou
 

Elektronický informačný list

 

 

Využiteľný objem

Kombinovaná chladnička Orava RGO-380 s celkovým objemom ponúka dostatočný priestor pre uskladnenie vašich potravín. Čistý objem jej chladiacej časti je 230 litrov a čistý objem mraziacej časti 101 litrov. 

Mraznička

Mraziaca kapacita je 5 kg potravín za 24 hodín. V mraziacej časti sa nachádzajú tri plastové zásuvky, ktoré sú prispôsobené pre praktické uskladnenie vašich potravín. Odmrazovanie mraziacej časti je automatické.

Chladnička

Chladiaca časť má objem 230 litrov. Nachádzajú sa v nej 3 praktické police, ktoré sú určené na bezpečné a pohodlné uskladnenie vašich potravín a sú vyrobené z bezpečnostného skla. K dispozícii je aj zásuvka na ovocie a zeleninu reguláciou vlhkosti, ktoré zabezpečuje ich čerstvosť a bezpečné uskladnenie. Interiér kombinovanej chladničky je vybavený príjemným LED osvetlením, ktoré zaistí lepšiu viditeľnosť na vaše uskladnené potraviny. Odmrazovanie chladiacej časti je automatické a praktické poličky sa nachádzajú aj v dvierkach chladničky.

Humidity Controlled Crisper

V spodnej časti sa nachádza veľká zásuvka na ovocie a zeleninu - Humidity Controlled Crisper s reguláciou vlhkosti. Ideálna vlhkosť je vytvorená špeciálnym dizajnom kanálikov na prúdenie vzduchu a pomáha udržať potraviny čerstvé dlhšie ako zvyčajne. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: