Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

Orava FRO240AW

Kód: 5184
Neohodnotené
Značka: Orava
€265
Skladom (1 ks)

POPIS PRODUKTU

Skriňová mraznička Orava FRO-240 AW v bielom prevedení má jemný a klasický štýl. Zaradená je do energetickej triedy A+. Čistá kapacita vnútorného priestoru je 182 litrov. Vnútornú výbavu tvorí 6 priehľadných zásuviek. Zásvuvky sú vysoké a po obvode uzavreté. Navyše sú upevnené na posuvných lištách, vďaka čomu je prístup k potravinám jednoduchší. Mraziaca kapacita dosahuje 9 kg/24 hodín. Maximálna hlučnosť skriňovej mrazničky Orava FRO-240 AW dosahuje 41 dB. Otváranie dverí spotrebiča je možné zameniť podľa potreby.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Úsporná energetická trieda A+

Skriňová mraznička Orava FRO-240 AW spadá do úspornej energetickej triedy A+, čím vám zaručí nižšie náklady za energie. Svojimi rozmermi dokonale zapadne do rôznych priestorov. Mraznička bude výborným skladovacím priestorom pre mrazené potraviny nielen v letnom období. Všetky jej funkcie sú vyvinuté tak, aby využívali minimálne množstvo potrebnej energie, čím budú vaše účty oveľa nižšie. Ročná spotreba 238 kWh. Všetky jej funkcie sú prispôsobené tak, aby zužitkovali len skutočne potrebné množstvo energie bez jej zbytočného plytvania.

Mraziaci priestor

Mraznička má vo vnútri dostatočný priestor pre uskladnenie množstva potravín. Výbavu tvorí 6 priehľadých plastových zásuvkiek. Zásuvky sú vysoké a priestranné, navyše sú po obvode uzavreté. Upevnenenie na posuvných lištách ponúka pohodlnú manipuláciu a jednoduchý prístup k uloženým potravinám, ktoré sú mrazené chladným vzduchom. Zbytočné otváranie a zatváranie zásuviek nebude potrebné, nakoľko sú priehľadné. To zaručuje dokonalý prehľad o zásobách. Ovládací panel je elektronický, mrazničku je možné ovládať tlačidlami s LED kontrolkami. Kontrolka alarmu upozorňuje na problémy. Odmrazovanie sa realizuje manuálne.

Dostatočný objem

Skriňová mraznička s objemom 182 litrov. Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 9 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom výrobku. V prípade výpadku prúdu sa nemusíte obávať o uložené potraviny akumulačná doba dosahuje 13 hodín. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Určite vás nebude rušiť ani nadmerným hlukom. Tým poskytuje skvelé výsledky, s ktorými budete určite spokojní.

Dodatočné parametre

Kategória: Skriňové mrazničky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 50 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy