Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 4
 

ORAVA FRO200MW

Neohodnotené
 
Ak potrebujete zamraziť veľké množstvo potravín, určite vám príde vhod táto pultová mraznička FRO-200 MW s objemom až 203 litrov. Ponúka veľký skladovací priestor pre potraviny mrazené ľadovým vzduchom. Menšie potraviny navyše môžete uschovať do vyberateľného koša. Mraziaci výkon je 9 kilogramov za 24 hodín a teplotu mrazenia si ľahko nastavíte pomocou ovládacieho panela. Mraznička Orava FRO-200 MW je v bielom vyhotovení, čo zaručuje jemnosť aj klasický štýl.
Dostupnosť Na dotaz
€239
   
Kód tovaru 16181
Kategória Truhlicové mrazničky
 

Úsporná energetická trieda A+

Ak chcete ušetriť pri skladovaní a mrazení potravín, tak truhlicová mraznička Orava FRO-200 MW je ideálnym riešením. Mraznička bude výborným skladovacím priestorom pre mrazené potraviny nielen v letnom období. Je zaradená do úspornej energetickej triedy A+, ktorá vám pomôže šetriť nielen peňaženku, ale navyše i životné prostredie. Všetky jej funkcie sú prispôsobené tak, aby zúžitkovali len skutočne potrebné množstvo energie bez jej zbytočného plytvania.

Veľký objem

Táto klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatočne veľký priestor pre množstvo surovín, ktoré potrebujete zmraziť. Jej celkový využiteľný objem je 203 litrov, čo je zárukou dostatočného miesta pre každú skladovanú surovinu. Vnútorné vybavenie disponuje jedným drôteným košom. Kôš je ideálny na skladovanie menších kusov potravín, ktoré chcete mať po ruke, navyše je vyberateľný. Dvierka sú vybavené praktickou zapustenou rukoväťou.

Vlastnosti

Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 9  kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom výrobku. Termostat je ovládaný mechanicky. Táto dokonalá mraznička však vyniká nielen výkonom, ale i mimoriadnou spoľahlivosťou a starostlivosťou. Určite vás nebude rušiť ani nadmerným hlukom. Tým poskytuje skvelé výsledky, s ktorými budete určite spokojní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: