Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
 

ORAVA CHEF1 KUCHYNSKÝ ROBOT

Neohodnotené
 
Multifunkčný kuchynský robot Orava Chef 1400W zaistí bezproblémový chod a maximálnu spokojnosť s výsledkom, vďaka vysokovýkonnému 1 400 W motoru s 6 rýchlosťami a funkciou Pulse. S planetárnym pohybom ponúka profesionálne mixovanie, miešanie, hnetenie aj šľahanie. Disponuje nerezovou misou s objemom až 7 litrou s možnosťou využitia ochranného krytu proti rozstreku surovín. Na kovovom mlynčeku na mäso ľahko pomelie mäso a na strúhadle s 3 rôznymi veľkosťami môžete krájať a strúhať zeleninu a ovocie do šalátov. Súčasťou výbavy je aj praktická 1,5 l sklenená misa na mixovanie. Bezpečnosť zaistia gumené prísavné nožičky pre stabilné uchytenie na kuchynskej doske.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€249
   
Kód tovaru CHEF 1
Kategória Kuchynské roboty
 

Multifunkčný kuchynský robot Výkonný 1 400 W motor Moderný a elegantný dizajn Planetárny systém hnetenia, šľahania a miešania Odolné násadce na šľahanie, miešanie a hnetenie v antikorovej mise Objem antikorovej misy 7 l Sklenená nádoba mixéra s objemom 1,5 l Kovový mlynček na mäso s tromi nadstavcami pre rôznu hrúbku mletia Príslušenstvo na plnenie klobás a jaterníc Forma na cukrovinky Nastavec na strúhanie so 3 strúhadlami 6 rýchlostí a režim Pulse Jednoduché čistenie Gumové prísavné nožičky pre väčšiu stabilitu robota Napájanie: 230 V~ 50 Hz, 1 400 W.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: