Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

MORA K662BW 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 
Kombinovaný sporák v energetickej triede A obsahuje 4 plynové horáky s poistkami Stop Gas a ponúka 8 programov pečenia. Sporák Mora K 662 BW s dvojdielnou smaltovanou mriežkou Stabil Plus sa ľahko spúšťa vďaka integrovanému zapaľovaniu horákov a všetko prehľadne zobrazíte na dotykovom displeji.
Dostupnosť Na dotaz
€259
Kód tovaru 49268
Kategória Sporáky
Položka bola vypredaná...
 

Mora K 662 BW

Ak stavíte na klasiku v podobe voľne stojaceho sporáka, uvažujte o obstaraní kombinovaného sporáka Mora K 662 BW. Spája v sebe výhody plynového sporáka a multifunkčnej elektrickej rúry s energeticky úspornou triedou A a menovitým príkonom 2,2 kW

Úsporné varenie na plyne

Nízke náklady na energie, okamžité použitie a rýchly ohrev sú najväčšie výhody plynového sporáka. Mora K 662 BW je vybavená 4 plynovými horákmi s integrovaným zapaľovaním. Každý je vybavený poistkou StopGas. Poistka v prípade zhasnutia plameňa zabráni unikaniu plynu do miestnosti. Horáky sú kryté dvojdielnou smaltovanou mriežkou StabilPlus, ktorá zaistí bezpečné posúvanie riadu všetkými smermi.

Multifunkčná rúra s mnohými programami

Objem multifunkčnej elektrickej rúry dosahuje 62 litrov. S ôsmimi rôznymi programami a nastaviteľnou teplotou od 50 do 275 °C sa postará o prípravu rôznych potravín. Rúra je mimo horný a dolný ohrev vybavená tiež kruhovým výhrevným telesom s ventilátorom, ktoré je vhodné pre teplovzdušné pečenie. Vyskúšajte tiež pečenie vo viacerých vrstvách súčasne. Ak sa rozhodnete piecť rôzny druh potravín, napríklad mäsa a pečiva, nedochádza k zmiešaniu rôznych chutí. Praktické sú tiež funkcia rozmrazovania potravín a funkcia pre ohrev tanierov.

Programujte dobu pečenia

Digitálny dotykový časový spínač s hodinami dokáže priniesť mnoho úžitku. Naprogramujte si dobu pečenia a už nespálite obed. Výhodou je naprogramovaní odloženého štartu a ukončenie pečenia alebo klasická minútka. S funkciou EcoClean sa vám bude rúra čistiť jedna báseň. Vložte plech s vodou do rúry a zapnite program, ktorý sa postará o vytvorenie pary a rozpustenie mastnoty a nečistôt v rúre. Tie potom stačí ľahko zotrieť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: