Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 4
 

KRUPS KP1A3B31 kapsulový kávovar

Neohodnotené
 

Kapsulový kávovar Krups KP1A3B31 NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS sa pýši kompaktnými rozmermi, moderným dizajnom a profesionálnym výkonom s tlakom až 15 barov, vďaka ktorému si môžete vychutnávať viac ako 30 hermeticky uzavretý nápojov. Kávovar ponúka jednoduchú prípravu kávy prémiovej kvality s hustou zamatovou penou, pohodlné ovládanie, úspornú spotrebu energie a tiež ekologický režim, s ktorým sa kávovar automaticky vypne po 1 minúte nečinnosti. Príkon: 1340-1600 W. Farba: čierna.

Dostupnosť Na dotaz
€35,90
Kód tovaru 2069669
Kategória Kávovary a espressá
Položka bola vypredaná...
 

Krups KP1A3B31 NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS čierny

  • Kompaktný kapsulový kávovar
  • Moderný dizajn
  • Hermeticky uzavreté kapsule na viac ako 30 nápojov
  • Teplé a studené nápoje
  • Ekologický režim
  • Dvojročná záruka
  • Optimálny tlak 15 barov
  • Upozornenie na nutnosť odvápnenia

 

Káva presne podla vašej chuti

Extra kompaktný kapsulový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS je so svojimi rozmermi a moderným dizajnom navrhnutý tak, aby sa hodil do každej kuchyne. Je dostupný v 3 farebných vyhotoveniach. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu kaviarenskej kvality s hustou zamatovou penou.

 

Viac ako 30 nápojov

S hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte šálku s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť. Jednoducho vložte kapsulu, vyberte manuálnou páčkou teplú alebo studenú vodu a pripravte si za chvíľku jeden z viac ako 30 nápojov. Či už máte radi kávu malú alebo veľkú, čiernu alebo bielu. Využite výber medzi výrazným ristrettom, intenzívnym espressom, aromatickým lungom, plným grandom a nadýchaným cappuccinom, hebkým latte macchiatom, čajmi a lahodnými čokoládovými alebo osviežujúcimi studenými nápojmi.

 

Jednoduché ovládanie s tlakom 15 barov

Jednoducho vložte vami vybranú kapsulu a jedným pohybom manuálnej páčky pripravíte skvelý nápoj podľa svojej chuti. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu vysokej kvality s hustou zamatovou penou. 

 

Hermeticky uzavreté teplé aj studené nápoje

S hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť. Kapsulový systém NESCAFÉ® Dolce Gusto® je jediný na trhu, ktorý dokáže pripraviť teplé aj studené nápoje.

 

Ekologický režim

Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po 1 minúte nečinnosti. Keď nastane čas na odvápnenie kávovar vás o tom automatikcy informuje. Bezstarostné používanie vďaka dvojročnej záruke.

 

10 ročná opraviteľnosť

Krups sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: