Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.

Kapsule Dolce Gusto

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

   
 • DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT (30kapsúl) Kód: 35005
  DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT (30kapsúl)
  Skladom u dodávateľa

  €8,99
 • DOLCE GUSTO CORTADO (30kapsúl) Kód: 41594
  DOLCE GUSTO CORTADO (30kapsúl)
  SKLADOM: Internetová objednávka - osobný odber (2 ks)

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado je intenzívne espresso s náznakmi mlieka inšpirované španielskou kávovou kultúrou. Balenie obsahuje 30 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 30 šálok kávy Cortado.


  €8,99
     
 • DOLCE GUSTO ESPRESSO (30kapsúl) Kód: 13943
  DOLCE GUSTO ESPRESSO (30kapsúl)
  SKLADOM: Internetová objednávka - osobný odber (5 ks)

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso je ideálne do malej 50 ml šálky, v ktorej si vychutnáte dve odrody zŕn 100% arabiky, s intenzitou 5/11. Nechajte sa zviesť chuťou po granátovom jablku s dozvukom vlašských orechov. Balenie obsahuje 30 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 30 šálok espresso kávy.


  €8,99
     
 • DOLCE GUSTO LUNGO (30kapsúl) Kód: 41787
  DOLCE GUSTO LUNGO (30kapsúl)
  SKLADOM: Internetová objednávka - osobný odber (3 ks)

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo je 100% arabika s väčším objemom ako espresso (120 ml) , s intenzitou 6/11. Balenie obsahuje 30 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 30 šálok Lunga.


  €8,99
     
 •  
 • DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT (16 kapsúl) Kód: 13647
  DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT (16 kapsúl)
  SKLADOM: Internetová objednávka - osobný odber (1 ks)

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au Lait vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. Kapsule kávy Dolce Gusto® Café au Lait sú určené práve pre vás, ktorí si radi vychutnávate šálku lahodnej rannej kávy s mliekom. Tak si vytvoríte príjemnú atmosféru doma alebo kdekoľvek na záhrade v kruhu svojich najbližších. Príjemnú chuť tejto kávy si zamilujete už po prvej šálke.


  €4,99
     
 • DOLCE GUSTO CAFFE LUNGO (16 kapsúl) Kód: 13868
  DOLCE GUSTO CAFFE LUNGO (16 kapsúl)
  SKLADOM: Internetová objednávka - osobný odber (1 ks)

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo je 100% arabika s väčším objemom ako espresso (120 ml) , s intenzitou 6/11. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok Lunga.


  €4,99
     
 • DOLCE GUSTO CAPICCINO ICE (16 kapsúl) Kód: 14026
  DOLCE GUSTO CAPICCINO ICE (16 kapsúl)
  Skladom u dodávateľa

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino Ice vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu. Jemnosť cappuccina v jeho najviac osviežujúci verzii. Ľadová káva NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino Ice vás dostane do nových rozmerov osvieženia. Ideálne pre lenivé chvíľky počas horúcich letných mesiacov.


  €4,99
 • DOLCE GUSTO CAPPUCCINO (16 kapsúl) Kód: 13297
  DOLCE GUSTO CAPPUCCINO (16 kapsúl)
  SKLADOM: Internetová objednávka - osobný odber (3 ks)

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. Jedno balenie NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cappuccino obsahuje 16 ks kapsúl, z toho 8 na prípravu mliečnej peny a 8 na prípravu 100% kávy Arabica. Spojením týchto dvoch komponentov vznikne lahodná a obľúbená káva cappuccino s bohatou penou.


  €4,99
     
 •  
 • DOLCE GUSTO CORTADO ESPRESSO MACCHIATO (16 kapsúl) Kód: 12921
  DOLCE GUSTO CORTADO ESPRESSO MACCHIATO (16 kapsúl)
  Skladom u dodávateľa

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado je intenzívne espresso s náznakmi mlieka inšpirované španielskou kávovou kultúrou. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok kávy Cortado.


  €4,99
 • DOLCE GUSTO ESPRESSO (16 kapsúl) Kód: 13869
  DOLCE GUSTO ESPRESSO (16 kapsúl)
  SKLADOM: Internetová objednávka - osobný odber (> 5 ks)

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso je ideálne do malej 50 ml šálky, v ktorej si vychutnáte dve odrody zŕn 100% arabiky, s intenzitou 5/11. Nechajte sa zviesť chuťou po granátovom jablku s dozvukom vlašských orechov. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok espresso kávy.


  €4,99
     
 • DOLCE GUSTO ESPRESSO INTENSO DECAFFEINATO (16 kapsúl) Kód: 42225
  DOLCE GUSTO ESPRESSO INTENSO DECAFFEINATO (16 kapsúl)
  SKLADOM: Internetová objednávka - osobný odber (2 ks)

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso Decaffeinato vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Intenso Decaffeinato je káva bez kofeínu s bohatou kávovou vôňou, ktorá v sebe spája tóny červeného ovocia a praženého obilia v jemnom tele korunovanom jemnou smotanovou penou,s intenzitou 7/11. Balenie obsahuje 16 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 16 šálok espresso Intenso Decaffeinato kávy.


  €4,99
     
 • DOLCE GUSTO FLAT WHITE  (16 kapsúl) Kód: 35094
  DOLCE GUSTO FLAT WHITE (16 kapsúl)
  SKLADOM: Internetová objednávka - osobný odber (1 ks)

  Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Flat White vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. Jedno balenie NESCAFÉ® Dolce Gusto® Flat White obsahuje 16 ks kapsúl, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok kávy Flat White. Kapsule kávy Dolce Gusto® Flat White sú ikonou austrálskych a novozélandských kaviarní, ktorú si zamilujete vďaka jej lahodne sladkej, karamelovej chuti.


  €4,99
     
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom