Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!
  • 1 z 8
 

HOOVER HF522NPW

Neohodnotené
 
Bezvreckový 2 v 1 vysávac 22 V Lion batéria s výdržou až 40 minút Je lahký ako 1,5 litrová flaša, Výška 69 cm v parkovacej polohe umožnuje pohodlné skladovanie vysávaca. Urcite oceníte aj Hoover Wizard aplikáciu, s ktorou získate množstvo užitocných informácií.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€229
   
Kód tovaru 46540
Kategória Malé domáce spotrebiče
 

Kompaktý a bez kábla 

S vysávačom Hoover H-Free 500 objavíte vysokú saciu silu, špičkový výkon a kompaktnú konštrukciu. Výška 69cm v parkovacej polohe umožnuje pohodlné skladovanie kdekoľvek v dome alebo byte. 

Dostane sa kdekoľvek

Úžasná manévrovateľnosť hubice zabezpečuje rýchly pohyb okolo nábytku, alebo pod nábytkom. Dokáže povysávať pod stolom alebo pohovkou kde je priestor medzi podlahou a nábytkom minimálne 8,5cm.

Pre všetky typy povrchov

2 v 1 tyčový a ručný vysávač je vhodný pre všetky typy povrchov. Mäkká kefka pre šetrné vysávanie tvrdých chúlostivých podláh. Tvrdá kefa na vysávanie kobercov a na tvrdú podlahu pre intenzívne vysávanie. O efektívne vysávanie sa postará jedno cyklónová technológia. Osvetlenie hubice je samozrejmosťou.

Turbo pre maximálny výkon

Vysávač umožňuje nastavenie výkonu tlačidlom umiestnenom na rukoväti. Ponúka výber z 3 úrovní a funkcie Turbo pre maximálny výkon. K dispozícií je tiež nádoba na prach s objemom 0,45 litra. Oceníte jednoduché vysypávanie prachu One Touch.

40 min prevádzky na jedno nabitie

22 V Lithium Ion batéria ponúka až 40 min prevádzky na jedno nabitie. Vysávač po vybití dobíjete už za 5 hodín. Dĺžka kábla nabíjačky dosahuje 1,5 metra. Vyberateľná batéria umožnuje nabíjanie vysávača kdekľvek, ako smart telefón. Samozrejmosťou je praktický LED ukazovateľ napájania a stavu batérie.

Ľahký ako pierko 

S nástavcami pre vysávanie nad zemou váži Hoover H-Free 500 rovnako ako 1,5L fľaša vody. Upratovanie domácnosti nebolo nikdy tak jednoduché.

Pripojenie k Wifi 

Aplikácia Hoover Wizard vám umožnuje sledovať stav a výkon vysávača. Dokážete sledovať, koľko m2 ste povysávali, ako dlho ste vysávali a s akým príslušenstvom. Máte okamžitú informáciu koľko % zostáva do vybitia batérie. Aplikácia vám zráta koľko kalórií ste spálili pri vysávaní. Vďaka aplikácii získate tipy ako vysávač čistiť a udržiavať .

Obsah balenia: 

  • Motorizovaná hubica pre koberec a tvrdú podlahu
  • Štrbinová a prachová kefa 2v1
  • Veľká prachová kefa a nábytková kefa 2v1 pre čistenie všetkých typov povrchov a tesných priestorov
  • Pet & hair remover (mini turbo hubica pre vysávanie zvieracích chlpov)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: