Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

HECHT 9420 - aku fukár

Kód: HECHT9420
Neohodnotené
€28
Na dotaz
Akumulátorový fukár na lístie s rýchlosťou prúdenia vzduchu až 190 km/h. Napätie 20V. Fukár je zaradený do ACCU programu 1278. Hmotnosť len 1,75 kg pre ľahkú manipuláciu aj pre ženy. Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhody

  • Výkonný akumulátorový fukár z ACCU programu 1278
  • Skvelý pomocník do dielne, záhrady a okolo domu
  • Rýchlosť vzduchu až 190 km/h
  • Použitie s lítiovou batériou 001277B 20 V/2 Ah alebo 001278B 20 V/4 Ah
  • Mäkká rukoväť pre príjemnejšiu manipuláciu
  • Nízka hmotnosť len 1,75 kg pre jednoduchšiu prácu
  • Dodávané bez nabíjačky a akumulátoru 

Vyhrabanie lístia pod okrasnými kríkmi môže byť zložité, ak konáre siahajú až k zemi. Ešte zložitejšie to môže byť, ak je ker napríklad v v okrasnom záhone vysypanom okruhliakmi alebo iným drobným materiálom. Nie je možné použiť hrable a nezostáva nič iné než lístie pozbierať ručne alebo použiť šikovný fukár, prípadne vysávač. Fukár je navyše možné využiť aj ako náhradu metly pri upratovaní dlažby, spoľahlivo odfúkne smeti, prach, aj drobné kamienky. Vyfúkne nečistoty aj zo škár dlažby, čo metla nezvládne. V zime si poradí aj s čerstvým prašanom.

Akumulátorový fukár na lístie HECHT 9420 je súčasťou voliteľného príslušenstva ACCU programu 1278, dodávaný je bez akumulátora a nabíjačky. Akumulátorový pohon je najväčšou prednosťou tohto fukára - umožňuje ľahkú prevádzku bez nutnosti káblov. V porovnaní s benzínovými fukármi je o poznanie ľahší, tichší a neprodukuje žiadne emisie. Stačí len pripojiť akumulátor a stlačiť tlačidlo.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Celkem v prodejnách: 9
Accu program 1278: áno
Sledují: 8
hmotnosť (kg): 1.75
rýchlosť vzduchu (km/hod.): 190
max. otáčky motora (ot./min.): 12000
hladina akust. tlaku LpA (dB): 82,2
hladina akust. výkonu LwA (dB) A: 95

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy