Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

HECHT 5813 - cepová mulčovacia kosačka

Kód: HECHT5813
Neohodnotené
Značka: Hecht
€2 799
Na dotaz
Cepová mulčovacia kosačka s motorom Loncin 389 ccm s menovitým výkonom 8,2 kW. Záber 86 cm. 3 rýchlosti jazdy vpred, spiatočka. Kosačka je vhodná pre úpravu plôch do cca 2000 m2. 40 nožov v tvare písmena "Y".

Detailné informácie

Podrobný popis

HECHT 5813 je cepová mulčovacia (kladivková) kosačka vhodná na likvidáciu prerastenej trávy na neudržiavaných pozemkoch. Pod kovovým šasi vysokou rýchlosťou rotuje sada kladivkových nožov uchytených na valci, ktoré pokosia a podrvia prerastenú trávu, poradia si aj s drobnejšími náletmi.

Nože sú na valci zavesené voľne na čapoch, pri náraze na kameň alebo iný predmet sa preto môžu sklopiť. Tráva je pritom niekoľkokrát zredukovaná a za kosačkou tak zostáva mulč, ktorý rýchlo zoschne a vytlie. Čapový valec s nožmi je pritom úplne ukrytý pod pevným oceľovým krytom, obsluha aj okolie sú dobre chránené.

Predné kolesá uložené na otočných čapoch dávajú kosačke skvelú manévrovateľnosť. Jednoduchý pohyb v teréne uľahčia nielen kolesá s hrubým dezénom, ale aj pojazd s tromi rýchlosťami vpred a spiatočkou. Tam, kde by ste bojovali s trávou pomocou krovinorezu dlhé hodiny, máte s týmto výkonným čističom hotovo behom chvíľky.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Celkem v prodejnách: 1
Motor Loncin: áno
motor: OHV
výkon (HP): 11
hmotnosť (kg): 178
pojazd: áno
typ pohonu: spaľovací benzínový motor
štart: manuálny
mulčovanie: áno
priemer kolies pr./zadné (palce): 8/16
výška zdvihu max. (mm): 80
výška zdvihu min. (mm): 20
hladina akust. tlaku LpA (dB): 86,2
hladina akust. výkonu LwA (dB) A: 102

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy