Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

HECHT 5601 - robotická kosačka

Kód: HECHT5601
Neohodnotené
Značka: Hecht
€639
Na dotaz
Robotická kosačka pre kosenie udržiavaných pozemkov do 500 m2. Programovateľné režimy pravidelného kosenia. Dažďový senzor, dobíjacia stanica, Li-ion batéria 28 V/2,5 Ah.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhody

  • Dažďový senzor – kosačka automaticky odloží kosenie, pokiaľ prší
  • Automatické dobíjanie – pokiaľ kosačka zistí nízky stav energie v batérii, automaticky sa vráti do nabíjacej stanice
  • PIN ochrana proti odcudzeniu – po odcudzení nikto kosačku bez znalosti PIN nespustí. Kosačka je tak pre zlodeja nepoužiteľná a tým sa znižuje riziko odcudzenia
  • Úplne bezpečná - nože sú celkom pod krytom, v prípade zdvihnutia alebo prevrátenia kosačky sa okamžite zastavia
  • Veľké tlačidlo okamžitého zastavenia

Pokiaľ chcete mať pri dome perfektne vyzerajúci trávnik, okrem iného to znamená aj jeho pravidelné kosenie. Únavná a stále sa opakujúca práca. Robotická kosačka HECHT 5601 to zvládne za vás, čím vám môže ušetriť aj niekoľko hodín práce týždenne. Stačí ju podľa návodu správne nastaviť, umiestniť dobíjaciu stanicu a vymedziť jej káblom priestor, v ktorom má pracovať. Samotná inštalácia nezaberie viac času, ako jedno pokosenie trávnika bežnou kosačkou a tým vaša práca končí. Kosačka potom v nastavených časoch pravidelne vyráža starať sa o trávnik. Akonáhle systém kosačky zistí, že energia v akumulátore nebezpečne poklesla, kosačka sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Po dobití pokračuje v práci.

Vybavená je dažďovým senzorom, dokáže teda prácu prerušiť a odložiť, ak prší. Vďaka tomu, že kosačka môže kosiť prakticky denne, trávnik neutrpí šoky z nárazového kosenia a lepšie prospieva. Drobné kúsky stebiel, ktoré kosačka odsekáva potom fungujú ako mulč, slúžia ako hnojivo. Zároveň tak nevzniká z kosenia žiadny odpad.

Proti odcudzeniu je kosačka chránená PIN kódom. Bez jeho znalosti sa kosačka nedá spustiť, preto je pre zlodeja kosačka nepoužiteľná. Pod kosačkou rotuje hlava s trojicou nožov, ktoré by po zdvihnutí kosačky alebo jej prevrátení mohli byť nebezpečné. Preto je stroj vybavený senzormi, ktoré zabezpečia, že sa nože pri zdvihnutí kosačky okamžite zastavia. Pre ďalšie nepredvídané situácie je kosačka na vrchnom kryte vybavená veľkým tlačidlom, ktorým ju možno kedykoľvek okamžite zastaviť. Nabíjací cyklus trvá 100 minút, potom môže kosačka pracovať približne 80 minút. Výšku kosenia je možné nastaviť od 20 do 60 mm. Kosačka si poradí zo svahmi do stúpania 45%, čo zodpovedá 25°.

Maximálna odporúčaná plocha kosenia je potom 800 m2. Kosačka vyráža kosiť v naprogramovaných intervaloch, ktoré si užívateľ môže nastaviť tak, aby ho kosačka na záhrade nerušila.

Súčasťou dodávky kosačky je nabíjacia základňa, nabíjací zdroj, akumulátor, 160 m káblu pre vymedzenie plochy kosenia a zaisťovacie kolíky pre ukotvenie základne. 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Celkem v prodejnách: 6
skelet: plastový
záber (cm): 18
hmotnosť (kg): 10.4
doporučená plocha (m2): 800
nastavenie výšky (mm): 20 - 60
centrálne nastavenie výšky kosen: áno
akumulátor - kapacita (Ah): 2,5
typ pohonu: akumulátorový
akumulátor - napätie (V): 28
akumulátor - typ: Li-ion
doba prevádzky na nabitie (min.): 80
maximálny náklon (stupne °): 20
otáčky prac. nástroja (ot./min.): 3200
hladina akust. tlaku LpA (dB): 49,6
hladina akust. výkonu LwA (dB) A: 66

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy