Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
 

Hecht 548 SW 5in1

Neohodnotené
 

Praktická motorová kosačka s pojazdom Hecht 548 SW 5in1 je vybavená 4-taktným motorom s obsahom 135 cm3. Pracovný záber je 46 cm a pri kosení si môžete nastaviť výšku kosenia od 30 – 75 mm. Tento model dokáže pokosenú trávu vyhadzovať bokom. K dispozícii je zberný kôš s objemom 60 litrov, takže môžete kosiť bez prerušenia dlhší čas. Vďaka EDGE CUTTING je možné pohodlne kosiť aj popri plotoch a múroch. Bez náradia, len pomocou príslušenstva dokážete kosačku prestavať na mulčovaciu prevádzku. Tento model je určený pre trávniky s rozlohou okolo 1200 m2.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
€299,90
   
Kód tovaru HECHT548SW
Kategória Záhradná technika
 

Využitie kosačky

Praktická motorová kosačka s pojazdom Hecht 548 SW 5 in 1 je nenahraditeľný pomocník, ktorého iste oceníte pri kosení trávnatých plôch v záhrade či sade. Tento model je vhodný na kosenie trávy, na zbieranie trávy, mulčovanie a ponúka možnosť vyhadzovať pokosenú trávu bokom. Práca s kosačkou je pohodlná a intuitívna. Jej parametre prispievajú k tomu, že tráva bude pokosená rýchlo a dôkladne. Po práci si na upravenom pozemku užijete relax s rodinou či priateľmi a načerpáte novú energiu.

Motor

Kosačka Hecht 548 SW 5 in 1 je vybavená kvalitným HECHT OHV 4-taktným motorom s výkonom 5 HP. Aby bol zabezpečený ľahký chod, kosačka je vybavená prevodovkou a guličkovými ložiskami. Rýchlosť pojazdu je 3,6 km/hodinu.

 

 

Možnosti prevádzky

Kosačka je určená na klasické kosenie bežných trávnikov, ale vďaka svojím parametrom máte možnosť prestavať kosačku aj na mulčovaciu prevádzku. Okrem toho si môžete vybrať medzi zbieraním trávy do koša alebo bočným vyhadzovaním.

 

 

EDGE CUTTING

Pri kosení oceníte aj možnosť Edge cutting čo znamená, že kosačka bez problémov pokosí aj trávu pri okrajoch múrov a plotov.

 

 

Zberný kôš

Kosačka je vybavená zberným košom o objeme 60 litrov. Je dostatočne objemný na pohodlné kosenie bez častého vyprázdňovania a tak môžete kosiť bez neustáleho prerušovania.

 

 

Nastavenia

Pri kosení využijete centrálne nastavenie výšky kosenia v rozmedzí od 30 - 75 mm. Pracovný záber je 46 cm.

 

 

Podvozok

Tento model je vybavený kvalitným robustným podvozkom z ocele. Vyznačuje sa dlhou životnosťou vďaka odolnému náteru.

 

 

Ovládanie

Ergonomická rukoväť zabezpečí pohodlný úchop, a preto sa kosačka ovláda ľahko a pohodlne. K pohodlnej manipulácii prispievajú aj veľké kolesá a tak je uľahčená manipulácia v teréne. Pri prenášaní využijete prednú rukoväť, ktorou je tento model vybavený.

 

 

  • Údaje o výkonoch motorov sú merané pri 3600 ot / min-1. Tento výkon stroj pri bežnom používaní nedosiahne. Pre úspešné porovnanie výkonu motora použite údaj o obsahu a type motora

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: