Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

HECHT 51119 - detské autíčko

Kód: HECHT51119
Neohodnotené
Značka: Hecht
€119,99
Na dotaz
Autíčko - vozítko pre deti vo veku 3 - 8 rokov na akumulátorový pohon. Hmotnosť 9,9 kg, maximálne zaťaženie 25 kg. Akumulátor 2x6 V. Svetelné a zvukové efekty, spiatočka.

Detailné informácie

Podrobný popis

HECHT 51119 je akumulátorom poháňané autíčko pre deti od 3 do 8 rokov. Športovo ladená karoséria v bielej farbe s množstvom farebných samolepiek, zvukovými a svetelnými efektmi iste zaujme každého malého vodiča.

Energia je uskladnená v dvoch akumulátoroch 6V / 4 Ah. O pohon sa starajú dva 15W motory nezávisle poháňajúce zadné kolesá, tým je zaistená dobrá priestupnosť terénom. Rýchlosť autíčka je v závislosti od zaťaženia a terénu 3-5 km/h, súčasťou je aj diaľkové ovládanie (vysielačka), s ktorým môžete pomôcť s riadením aj menším deťom, ktoré ešte sami nie sú schopné plne autíčko ovládať. Terén a zaťaženie takisto ovplyvní aj dobu prevádzky na jedno nabitie, ktorá je v priemere 1- 2 hodiny. S dodávanou nabíjačkou sú akumulátory plne nabité za 8-12 hodín.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské hračky
Celkem v prodejnách: 2
motor: 2x6 V 2x15 W Elektromotor
hmotnosť (kg): 9,9
maximálne zaťaženie (kg): 25
akumulátor: 2x6 V 4 Ah
dĺžka (cm): 101
šírka (cm): 53
výška (cm): 43,5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy