Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

HECHT 2085 - bezolejový kompresor

Kód: HECHT2085
Neohodnotené
Značka: Hecht
€199,99
Na dotaz
Veľmi tichý bezolejový kompresor. Príkon 1150 W, výkon 150 l / min. Vzdušník 50 l, max tlak 8 bar.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický bezolejový tichý komresor vhodný do menšej dielne i garáže. Tlakovanie vzdušníka s objemom 50 litrov je zabezpečené spúšťaním kompresora tlakovým spínačom. Maximálny tlak je 8 bar. Kompresor je poháňaný elektrickým motorom 230 V / 50 Hz s príkonom 1,15 kW.

Kompresor je veľmi tichý. Reálny hluk je porovnateľný s hlasitosťou rozhovoru dvoch osôb. V garáži alebo v dielni si preto možno ani nevšimnete, že je kompresor zapnutý.

Ďalšou výhodou je absencia oleja v kompresore. To na jednej strane uľahčí údržbu spojenú s kontrolou, doplňovanie a výmenou oleja u bežných olejových kompresorov, zároveň olej nemôže prenikať do vzduchu. U olejových kompresorov sa môže kedykoľvek do tlakového vzduchu dostávať menšie či väčšie množstvo oleja, čo môže byť nežiaduce.

Dodatočné parametre

Kategória: Dielňa, stavba
Celkem v prodejnách: 9
Sledují: 7
motor: elektrický, 230V/50Hz
príkon (W): 1150
max. tlak (bar): 8
objem nádrže (l): 50
sací výkon kompresora: 196 l/min.
hladina akust. tlaku LpA (dB): 88,1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy