Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

HECHT 134 R - motorový krovinorez

Kód: HECHT134R
Neohodnotené
Značka: Hecht
€179,99
Na dotaz
Motorový krovinorez so záberom nožov 25,5cm a záberom struny 43cm. Štvortaktný motor s objemom 33,5cm3 s menovitým výkonom 0,9 kW. Poloautomatické odvíjanie struny. Hmotnosť 7,5 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Robustný a výkonný motorový krovinorez so strunovou hlavou a kovovým kotúčom nielen pre náročnejších užívateľov. Stroj je vybavený 4-taktným benzínovým motorom s výkonom 0,9 kW (1,1 HP), ktorý si spoľahlivo poradí aj s hustejším porastom. Vďaka kvalitnému prevodu je výkon bezpečne a spoľahlivo prenášaný na kosiace ústrojenstvo.

Záber kosenia je 25,5 / 43 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kovovým kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna moc krátka, stačí roztočenou vyžínacou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať.

Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá dokonale odpružená rukoväť sa dá pomocou rýchloupínacej skrutky ľahko a rýchlo jednoducho nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy užívateľa. Vďaka pevnému a nastaviteľnému dvojramennému popruhu pre zavesenie je práca s krovinorezom príjemná a zbytočne nevysiluje. Hmotnosť krovinorezu je 7,5 kg.

Súčasťou balenia je popruh, strunová hlava a kovový kotúč.

Dodatočné parametre

Kategória: Krovinorezy
Celkem v prodejnách: 9
Sledují: 8
motor: 4-taktný
obsah (cm3): 33,5
hmotnosť (kg): 7,5
deliteľná hriadeľ: nie
výkon (kW): 0,9
sila struny (mm): 2,4
pracovný záber struny (mm): 25,5
pracovný záber noža (mm): 43
hladina akust. tlaku LpA (dB): 93,9
hladina akust. výkonu LwA (dB) A: 109

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy