Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

HDP 2D1145X - Smart umývačka riadu 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 
Voľne stojaca umývačka riadu Hoover HDP 2D1145X v nerezovom prevedení a 45 cm šírke sa zaraďuje do úspornej energetickej triedy A++, vďaka ktorej budú vaše účty za energie podstatne nižšie. Jej kapacita je na 11 jedálenských súprav. Stačí umývačku naplniť, nastaviť ten správny program a nechať spotrebič pracovať. Výsledkom bude dokonale čistý riad s vysokým leskom. Umývačka dosahuje ročnú spotrebu el. energie 193 kWh a spotrebu vody 2240 l. Veľkou výhodou je i samočistiaci a veľmi účinný trojúrovňový filter a nerezová umývacia vaňa. Čas ušetríte vďaka praktickej funkcii odloženia štartu o 24 hodín.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€329
   
Kód tovaru 46806
Kategória Veľké domáce spotrebiče
 

Hoover HDP 2D1145X

Voľne stojaca umývačka riadu Hoover HDP 2D1145X​ o šírke 45 cm v modernom nerezovom prevedení s ročnou  spotrebou vody 2240 l a elektrickej energie 193 kWh. Umývačka patrí do energetickej triedy A ++.  Hlučnosť pri umývacom cykle je 45 dB. Kapacita umývačky je  11 obedových súprav.

Skvelé umývacie programy

Vyberte pre svoj riad ten správny program, ktorý bude nielen mimoriadne účinný, ale i šetrný. Umývačka riadu Hoover disponuje skvelými umývacími programami na rôzne druhy riadu a spôsoby umývania. Je len na vás, ktorý z programov využijete. Každý z nich je mimoriadne účinný a pritom výnimočne šetrný.

  • 7 programov: Intenzívny 60 ° C, Normálny 55 ° C, Eco 50 ° C, Sklo 40 ° C, Denné 65 ° C, Rýchly 20 min 55 ° C, Opláchnutie
  • Teploty umývania: 40 - 65 ° C

Vnútorné vybavenie pre váš riad

Vnútorné vybavenie umývačky riadu  je prispôsobené pre čo najlepšie uloženie vašich nádob. 3 koše a držiaky si môžete prispôsobiť podľa vašej potreby. Polohovanie horného koša sklopiteľné držiaky na taniere v spodnom koši sklopiteľné držiaky šálok v hornom koši

Indikátor oznámi nedostatok soli či leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Odloženie štartu

Nestíhate alebo musíte niekam súrne odísť? S časovačom odloženého štartu ste pripravený na všetko. Jednoducho dajte do vnútra umývačky riad a čistiaci prostriedok, nastavte odloženie štartu a môžete spokojne odísť. Umývačka začne pracovať presne vtedy, kedy vám to bude najlepšie vyhovovať. Môžete ho dokonca odložiť až na 24 hodín.. 

Bezpečný chod umývačky

Pre vyššiu bezpečnosť a istotu počas umývania má táto umývačka k dispozícii funkciu AquaStop. Tá sa postará o automatické prerušenie prívodu vody v prípade poruchy. Pred vytopením ochráni vašu kuchyňu ochrana proti pretečeniu-Antioverflow.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.