Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.

Optimal servis 5 rokov

Gorenje - Optimal Servis 5 rokov

Ku každému z nižšie uvedených produktov u nás ZDARMA obdržíte kupón v hodnote 40€.

Nadobudnutím tohto kupónu zákazník získava po dobu ďalších 36 mesiacov (nad rámec zákonnej záručnej lehoty) nárok na bezplatnú výmenu alebo opravu nižšie uvedených súčastí výrobku, prácu a výjazd zmluvného servisného technika Gorenje Slovakia, s.r.o. Nevzniká však nárok na výmenu výrobku v prípade opakovaných opráv a pod. Zákazník tieto skutočnosti berie na vedomie a s týmito podmienkami súhlasí. 

Chladničky a mrazničky - na funkciu chladiaceho okruhu, tj. kompresor (okrem relé, ochrany a elektrickej inštalácie kompresoru), kondenzátor, výparník, filterdehydrátor, kapilára, spojovacie potrubie 

Práčky a sušičky - na elektromotor, aquastop, napúšťací elektroventil, termostat, teplotný senzor, hadica prívodná 

Umývačky - na výhrevné teleso, termostat, vypúšťacie čerpadlo, prehrdzavenie nádrže umývačky 

Voľne stojace sporáky a vstavané rúry - na programovateľné hodiny, výhrevné telesá rúry, varné zóny sklokeramických platní, ventilátor, spínače, sklo-keramické varné platne s výnimkou mechanického poškodenia platne spôsobené používaním, ktoré je v rozpore s návodom na obsluhu, funkčnosť plynových horákov, elektrické zapaľovanie horákov, poistky plynových horákov, popraskanie smaltu rúry. 

Varné platne sklokeramické a indukčné - na elekronický modul, prepínače, indikýtor zvyškového tepla, termostat, varné zóny, poistku, sklokeramickú varnú platňu s výnimkou mechanického poškodenia platne spôsobené používaním, ktoré je v rozpore s návodom na používanie. 

Gorenje Optimal servis 5 rokov nie je možné uplatniť pri bežnom opotrebovaní výrobku, alebo jeho častí (filtre, prirodzené zmeny farby plastov, atď.) 

Gorenje Optimal servis 5 rokov je možné uplatniť iba na výrobky uvedené na slovenský trh spoločnosťou Gorenje Slovakia, s. r. o. 

Podmienkou platnosti "Gorenje Optimal servisu 5 rokov" je registrácia na http://www.gorenje.sk/zakaznicky-servis/servis/formular-pre-aktivaciu-bezplatneho-servisu do 14 dní od dátumu zakúpenia výrobku.obrázok produktu