Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Gorenje W8424X - Práčka predom plnená 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 
Voľne stojaca automatická pračka Gorenje W8424X z radu Essential v elegantnej bielej farbe sa stane vaším neoceniteľným pomocníkom v domácnosti. Vaša bielizeň bude vždy dokonale čistá, svieža a voňavá. Na výber máte z 23 programov a vďaka kapacite až 8 kg bez problémov vyperiete aj pre viacčlennú rodinu. S funkciou odloženého štartu si navyše chod práčky môžete dopredu nastaviť tak, ako potrebujete a mať bielizeň vypranú napríklad po návrate z rodinného výletu.
Dostupnosť Na dotaz
€279
Kód tovaru 46679
Kategória Práčky
Položka bola vypredaná...
 

Voľne stojaca automatická pračka Gorenje W8424X z radu Essential v elegantnej bielej farbe sa stane vaším neoceniteľným pomocníkom v domácnosti. Vaša bielizeň bude vždy dokonale čistá, svieža a voňavá. Na výber máte z 23 programov a vďaka kapacite až 8 kg bez problémov vyperiete aj pre viacčlennú rodinu. S funkciou odloženého štartu si navyše chod práčky môžete dopredu nastaviť tak, ako potrebujete a mať bielizeň vypranú napríklad po návrate z rodinného výletu. Skvelé funkcie Na koniec pracieho programu vás upozorní zvukový signál, avšak čas, po akú bude práčka ešte prať, si môžete kedykoľvek zistiť na prehľadnom LED displeji prostredníctvom ukazovateľa zostatkového času. Pračka perie vždy efektívne vďaka Total Weight Control funkcii, čo je detekcia hmotnosti bielizne. Prací program potom vždy optimálne nastaví spotrebu vody a dávkovanie pracieho prostriedku vzhľadom na množstvo špinavej bielizne. Samozrejmosťou je ochrana proti úniku vody. Vždy dokonale čistá a voňavá bielizeň. Stable Tech bočné steny Bočné panely Stable Tech ponúkajú výrazne znížené vibrácie a vyššiu stabilitu počas prania, a to dokonca aj za najvyšších otáčok. S tým súvisí tiež významne znížená hladina hluku. Samočistiaci program bubna práčky SterilTub Pranie s pracím práškom pri nižších teplotách môže viesť k ideálnym podmienkam na vytváranie baktérií, ktoré by mohli spôsobiť nepríjemný zápach bielizne. Steri Tub odstráni akékoľvek baktérie vnútri práčky a zaistí, že vaše oblečenie bude vždy sviežo voňať. Detská poistka Počas prania zostávajú dvere uzamknuté a zabraňujú tak aj najzvedavejším deťom v tom, aby ich otvorili. Je možné tiež uzamknúť ovládací panel, aby nebolo možné náhodne zmeniť nastavenia. Senso Care technológia Senso Care technológia umožňuje, že každý druh textílie môžete vyprať tým najlepším spôsobom. Vždy prináša optimálnu kombináciu teploty a množstva vody, času a rýchlosti odstreďovania.  Tvar bubna Spa Drum Inovatívny tvar bubna Spa Drum je vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele, s mimoriadne hladkým povrchom. Vďaka tomu je bielizeň dôkladne vypraná, vypláchnutá, a to bez akéhokoľvek poškodenia. Vykurovacie teleso Dura Heat Dura Heat je nové vykurovacie teleso v práčkach Gorenje s bezpečnostným systémom proti prehriatiu. Vďaka tomu sa predlžuje životnosť telesa a prevádzka práčky je tak bezpečnejšia.   

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: