Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Akcia Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 

GORENJE RK6192EW5F

Neohodnotené
 
kombinovaná chladnička • výška 185 cm • objem chladiacej/ mraziacej časti 206/108 l • energetická trieda E • 4 sklenené police • 1 zásuvka na zeleninu • zásuvka FreshZone • SpaceBox zásuvka v mrazničke • technológia FrostLess • hlučnosť 38 dB
Dostupnosť Skladom (5 ks)
€349
   
Kód tovaru 736935
Kategória Kombinované chladničky s mrazničkou
 

Elektronický informačný list

 

Priestranná chladnička

Kombinovaná chladnička Gorenje RK6192EW5F s celkový objem 314 l a s technológiou FrostLess -pre menšiu tvorbu námrazy v mrazničke vám ušetrí množstvo času. Technológia FrostLess obmedzuje tvorbu námrazy a ľadu. Tým vám usporí množstvo energie a času, ktorý by ste strávili manuálnym odmrazovaním až o 50 %. Okrem bezproblémovejšieho odmrazovania vám FrostLess systém dopraje jednoduchšiu starostlivosť o vašu chladničku. 

Chladiaca časť

Chladiaca časť v objeme 205 l je vybavená 4 odkladacími policami z bezpečnostného skla, 3 dverovými poličky, zásuvkou CrispZone, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a zásuvka FreshZone, ktorá udržuje potraviny dlhšie čerstvé pri teplote okolo 3° C. O dokonalý prehľad sa postará LED osvetlenie.

Mraziaca časť

Technológia FrostLess obmedzuje tvorbu ľadu, vďaka čomu je potreba manuálneho odmrazovania eliminovaná o 50 %. Ušetrí tak aj energiu a starostlivosť o spotrebič. Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 109 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 5 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 17 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín. 

Špeciálna funkcia Slot-in

Voľne stojaca alebo vložená? S kombinovanou chladničkou Gorenje RK6192EW5F a jej špeciálnou funkciou Slot-in sa nemusíte rozhodnúť hneď. Funkcia Slot-in Vám umožní postaviť chladničku voľne k stene, alebo ju vložiť do kuchynského výklenku 60 cm. Vďaka funkcii Slot-in sa dvere chladničky otvárajú až do 90 stupňov, aj keď je umiestená pri stene alebo vedľa iných spotrebičov. Môžete plne otvoriť dvere a jednoducho vybrať police alebo zásuvky. Rozhodnúť sa pre voľne postavenie chladničky k stene Vám kovové prevedenie dvier chladničky a celkový jej dizajn dodá Vašej kuchyni prvok elegancie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: