Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 2
 

GORENJE RK6192BW 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 
Energetická trieda: A++ Využitelný objem chladnicky: 227litrov Využitelný objem mraznicky: 95litrov Pocet termostatov: 1 Typ termostatu chladnicky: Mechanický Odolnost pri výpadku elektrickej energie: 30 hod. Zmrazovacia kapacita: 4.5 kg / 24 hod. Farba dverí: Biela Rozmery (VxŠxH)> 1850 mm x 600 mm x 640 mm
Dostupnosť Na dotaz
€349
Kód tovaru 44760
Kategória Chladničky
Položka bola vypredaná...
 

Využitie spotrebiča

Praktická kombinovaná chladnička Gorenje RK6192BW je spotrebič, ktorý vám pomôže ušetriť vzácny čas a to tým, že si budete môcť nakúpiť potraviny do zásoby, uskladniť ich v chladničke či mrazničke a odpadne vám nutnosť nakupovať každý deň. Všetko potrebné na varenie budete mať po ruke presne vtedy keď to potrebujete. Obsluha spotrebiča je jednoduchá a jeho funkcie zabezpečia skvelú chuť potravín aj pri dlhšom skladovaní.

Kapacita

Kombinovaná chladnička s mrazničkou je rozdelená na dve časti a väčšia časť patrí chladiacej časti. Tá disponuje objemom 227 litrov. Menšia, mraziaca časť má 97 litrov. Mraziaca kapacita spotrebiča je 4,5 kg/24 hodín. Skladovací čas pri vypadnutí elektriny alebo pri poruche je až 30 hodín. Teplota sa nastavuje mechanicky.

Zásuvka CrispZone

Chladnička je vybavená aj veľkou zásuvkou CrispZone, ktorá slúži na ukladanie ovocia a zeleniny. Vďaka systému HumidityControl je možné riadiť úroveň vlhkosti vo vnútri zásuvky. Vaše uložené potraviny ostanú dlhšie čerstvé, svieže a zachovajú si vitamíny.

DynamiCooling - rovnaká teplota v chladničke

Vylepšená funkcia ventilačného systému, v súlade s princípmi dynamického chladenia, udržiava rovnomernú teplotu v celej chladničke. Vzhľadom k tomuto systému prevádzky prispieva DynamiCooling k úspore energie.

Technológia IonAir

Nová generácia chladničiek ION generation rozhodne umiestňuje Gorenje medzi najlepšie značky na trhu. Kvalita a zdokonalené materiály, diskrétne navrhnuté línie, špičkové police a množstvo ďalších funkčných vylepšení zabezpečia vytvorenie čo najlepšej klímy vo vnútri spotrebiča. Základom všetkých pokročilých riešení je IonAir technológia, ktorá napodobňuje prirodzený proces ionizácie a osviežuje vzduch v chladničke.

Vnútorné vybavenie

Obe časti sú prakticky vybavené buď poličkami, alebo zásuvkami. Okrem toho sa v mrazničke nachádza XXL SpaceBox, ktorý vám umožní uskladniť aj rozmernejšie potraviny. Súčasťou vybavenia je aj držiak na fľaše.

SimpleSlide

Jedná sa o mechanizmus, ktorý vám umožní pohybovať 2 policami smerom hore alebo dole, presne tak ako potrebujete. Preto je možné do chladničky uložiť aj väčšie potraviny či fľaše.

Technológia FrostLess

Táto technológia zabezpečuje, že ľad sa tvorí v menšom množstve, a preto netreba spotrebič tak často odmrazovať. Potreba odmrazovania sa znižuje až o 50 %. Okrem toho, že máte ľahšiu údržbu spotrebiča je aj menšia spotreba energie, ktorá sa zvyšuje práve väčšou vrstvou námrazy.

Energetická trieda

Tento model je zaradený do energetickej triedy A++.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.