Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 5
 

GORENJE RK6192AX4 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 
5 ROKOV SERVIS ZADARMO Priestor pre mrazenie: 3 zásuvky FrostLess technológia pre menšiu tvorbu námrazy v mraznicke CrispZone s HumidityControl: velká zeleninová zásuvka s reguláciou vlhkosti LED osvetlenie stropné, 4 sklenené police, Držiak na flaše, Nádoba na vajícka a lad: 1x7 Police vo dverách chladnicky: 2 SimpleSlide police vo dverách s výškovým nastavením, 1 horná nastavitelná polica Rozmery (Š x V x H): 60 × 185 × 64 cm
Dostupnosť Na dotaz
€319
   
Kód tovaru 43427
Kategória Chladničky
 

Dvojdverová kombinovaná chladnička s nízkou spotrebou

Táto dvojdverová kombinovaná chladnička s mrazničkou od Gorenje zabezpečuje nízku spotrebu energie, pretože je zaradená do energetickej triedy A++. Ročná spotreba energie predstavuje len 232 kWh. Zabezpečená je aj tichá prevádzka, ktorá dosahuje hlučnosť maximálne 40 dB. Chladnička je priestranná a jej celkový objem predstavuje 324 l.

Vhodné rozmiestnenie úložného priestoru

Kombinovaný spotrebič sa skladá z chladiacej a mraziacej časti. Chladiaca časť predstavuje celkový objem 229 l a mraziaca 95 l. Úložný priestor je usporiadaný veľmi prakticky, a tak máte vždy dokonalý prehľad o všetkých potravinách, ktoré sa v chladničke nachádzajú.
V hornej časti je umiestnená chladiaca časť, ktorá je tvorená štyrmi sklenenými policami, ktoré disponujú veľkou hmotnosťou, a tak tam môžete skladovať rôzne druhý potravín alebo jedlá, ktoré si uvaríte priamo v hrncoch.
Praktickým je aj držiak na fľaše, do ktorého môžete umiestniť alkoholické aj nealkoholické nápoje, ktoré potrebujete, aby boli oddelené od ostatných potravín.
Tri priehradky vo dverách chladničky sú určené na skladovanie nápojov, jogurtov, džemov či kompótov.
Na spodku sa nachádza priehľadný úložný box, do ktorého môžete dať ovocie alebo zeleninu, a tak budete mat o týchto potravinách vždy dokonalý prehľad.
V dolnej časti je umiestnená mraziaca časť, ktorá disponuje tromi priehľadnými, sklenenými, úložnými boxami, v ktorých môžete skladovať rôzne druhy potravín od mäsa až po zeleninu a ovocie.

Praktické funkcie

Humidity Control zabezpečuje nastavenie takej vlhkosti, aká Vám vyhovuje, a tak sú potraviny vo vnútri chladničky dlhšie čerstvé, svieže a plné vitamínov.
Funkcia Frost Less zabezpečuje nižšiu tvorbu ľadu a tak je starostlivosť o chladničku oveľa jednoduchšia.
Výhodou je automatické odmrazovanie chladiacej časti. Mraziacu časti si musíte odmraziť manuálne.
Mraznička dokáže zmraziť až 4,5 kg potravín za 24 hodín.

Základné vlastnosti

- nízka spotreba energie,

- tichá prevádzka,

- automatické odmrazovanie chladiacej časti,

- manuálne odmrazovanie mraziacej časti,

- nízka úroveň tvorby ľadu,

- priestrannosť a praktické usporiadanie úložného priestoru,

- led osvetlenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: