Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Gorenje NRS9182VXB1 americká chladnička

Neohodnotené
 
Americká chladnička Gorenje NRS9182VXB1 v nerezovom prevedení. Vnútorný priestor ponúka dostatok miesta pre skladovanie potravín vďaka XtraSpace. Technológia NoFrost Plus zabraňuje hromadeniu ľadu a vzniku námrazy v mrazničke a v chladničke udrží ideálnu klímu. MultiFlow 360° rovnomerne distribuje vzduch v chladničke pre optimálne podmienky skladovania. Chladiaci priestor ponúka čistý objem 369 litrov. Vnútorné usporiadanie tvorí 5 sklenených políc, LED osvetlenie, držiak na fľaše, 5 dverových políc, 2 zásuvky na skladovanie ovocia a zeleniny a nádobka na vajcia. Mraziaca časť má objem 191 litrov. Domáci bar ponúka jednoduchý prístup ku chladeným nápojom alebo obľúbeným potravinám aj bez potreby otvárania dverí. Mraziaca kapacita dosahuje 13 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 8 hodín. V mrazničke sa nachádza LED osvetlenie, 2 zýszvjym 5 sklenených políc a 3 dverové police. Nápojový automat je pripojiteľný na prívod vody.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€959
   
Kód tovaru 20001246
Kategória Veľké domáce spotrebiče
 

Elektronický informačný list

 

Americká chladnička XtraSpace

Americká chladnička Gorenje NRS9182VXB1 s prakticky a priestranne navrhnutým interérom XtraSpace ponúka dostatočný skladovací priestor pre množstvo potravín. Všetky potraviny je možné prehľadne uložiť na sklenené police, v zásuvkách, či v dverových poličkách. Zakaždým budú jasne viditeľné a k dispozícii. Okrem skvele rozvrhnutého skladovacieho priestoru je vybavená technológiou NoFrost Plus. Ide o chladiaci systém, ktorý v mraziacom priestore zabráni hromadeniu ľadu a tvorbe námrazy, vďaka čomu sa udrží nízka spotreba energie. Zároveň v chladiacom priestore udržiava ideálnu mikroklímu pre čerstvé potraviny. Cirkuláciou ionizovaného vzduchu zabráni vysychaniu potravín a zachová vitamíny a minerály.

 

Využiteľný objem

Hrubý objem spotrebiča je 605 litrov a pre vaše potraviny je k dispozícii úžitkový objem 532 litrov. Chladiaca časť je dostatočne veľká, jej čistý objem je 369 litrov, vďaka čomu získate dostatok miesta pre uloženie vašich potravín. Čistý objem mraziacej časti je 191 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 13 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Pri prípadnej poruche alebo výpadku prúdu je prispôsobená 8 hodinová akumulačná doba.

Vnútorné vybavenie

Americká chladnička má prispôsobené vnútorné LED osvetlenie v chladiacej aj mraziacej časti, vďaka ktorému budete mať lepší prehľad. Pre uloženie potravín v chladničke je k dispozícii 5 sklenených políc, držiak na fľaše, 5 dverových políc, 2 zásuvky na skladovanie ovocia a zeleniny, 1 nádobka na vajíčka. Kovovú poličku na fľaše je možné odobrať a preniestniť ju, čím získate väčsí priestor pre skladovanie. Vo dverách chladničky sú pohodlné menšie dvierka, ktoré umožňujú kedykoľvek a okamžite prístup k polici s nápojmi a potravinami bez potreby otvárania dverí chladničky. Toto riešenie šetrí aj energiu, nakoľko studený vzduch neuniká z celej chladničky. Mraznička ponúka priestor s 2 zásuvkami, 3 policami vo dverách, a 5 sklenenými policami. Vo dverách je zabudovaný dávkovač vody s výrobníkom ľadu, ktorý automaticky vyrába ľad, ľadové kocky a ľadovú drť. Prívod vody: Pripojenie na vodovodnú sieť.

Ovládanie SensoTech

Pokročilé ovládanie pomocou veľkého LED displeja je prehľadné. Umožňuje okamžitý prehľad a kontrolu nad nastaveniami chladničky. Všetky funkcie, ako rýchle mrazenie, alebo prázdinový režim zapnete jednoduchým dotykom. V prípade, že sa teplota náhle zvýši upozorní vás na to integrovaný alarm.

 

Technológia MultiFlow 360°

Ďalšou prednosťou americkej chladničky je vynikajúci vetrací systém, ktorý zabezpečuje trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu a to aj vďaka 14 vetracím otvorom. Vďaka technológii MultiFlow 360° sa udržiava v celom priestore chladničky rovnomerná a stabilná teplota. Technológia MultiFlow 360° spolu s technológiou IonAir vytvára to najideálnejšie prostredie pre uskladnenie vašich potravín, ktoré sú uložené vo vnútri chladničky.

Užitočné funkcie

Prázdinový režim je možné nastaviť v mrazničke aj chladničke. Spotreba energie sa tak zníži na minimum, čo bezpochyby využijete v čase, keď spotrebič dlhšiu dobu nevyužívate napríklad počas dovolenky. Funkcia FastFreeze umožňuje zmrazenie veľkého množstva jedla. Potraviny zmrazí pri teplote -24°C, zachovajú si tak prospešné látky. Po cca. 26 hodinách sa funkcia automaticky vypne a teplota v mrazničke sa vráti k pôvodnému nastaveniu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: