Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 3
 

Gorenje NRS9182MX 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 

Americká chladnička v energetickej triede A++ a v nerezovom prevedení s celkovým objemom 516 l, elektronickým ovládaním a úsporným LED osvetlením. Gorenje NRS9182MX disponuje beznámrazovou technológiou Total No Frost a ventilačným systémom MultiFlow, ktoré rovnomerne rozdeľuje vzduch v chladiacom priestore.

Dostupnosť Na dotaz
€599
   
Kód tovaru 733131
Kategória Veľké domáce spotrebiče
 

Kľúčové vlastnosti Gorenje NRS9182MX

  • Veľký objem
  • Ventilačný systém MultiFlow 360°
  • Beznámrazový systém NoFrostPlus
  • Vnútorný vyberateľný výrobník ľadu
Americká chladnička Gorenje NRS9182MX

Praktická a priestranná chladnička

Interiér chladničky ponúka dostatok miesta pre väčšie množstvo potravín, takže môžete byť ušetrení častých nákupov. Jedlo môžete ľahko usporiadať na sklenených policiach, vo veľkých zásuvkách alebo v nádobách z vnútornej strany dverí.

Americká chladnička Gorenje NRS9182MX veľký objem

Ideálne prostredie na každej polici

Ventilačný systém MultiFlow 360° zaisťuje rovnomerné rozdelenie vzduchu v chladiacom priestore. Týmto je zabezpečená optimálna cirkulácia vzduchu a najlepšie skladovacie podmienky pre vami uložené potraviny. 

Americká chladnička Gorenje NRS9182MX MultiFlow 360°

Bez obťažujúceho manuálneho rozmrazovania

Chladiaci systém chladničky je jedným z najlepších na trhu. Nachádza sa v mraziacom priestore, zabraňuje hromadeniu ľadu a námraze a zaisťuje nízku spotrebu energie. Môžete optimálne využívať priestorovú kapacitu bez potreby rozmrazovania a čistenie interiéru. 

Americká chladnička Gorenje NRS9182MX NoFrostPlus

Majte ľad stále po ruke

Vyberateľný vnútorný výrobník ľadu TwistIce zaručí, že budete mať po ruke vždy dostatok ľadu. Stačí jednoducho otočiť ovládačom a môžete si užívať chladené nápoje. Tvorba ľadu je teraz ešte jednoduchšie a príprava domácich chladených nápojov pohodlnejšie.

 Americká chladnička Gorenje NRS9182MX TwistIce

Rýchle a účinné chladenie

Funkcia intenzívneho chladenia znižuje teplotu chladničky na 3 °C, čo je v porovnaní s obvyklými postupmi teplota takmer o polovicu nižšia. V kombinácii s veľkým objemom chladničky je táto teplota ideálna pre rýchle ochladzovanie potravín z veľkých nákupov. Funkcia sa po 6 hodinách automaticky vypne a teplota sa vráti do východiskového nastavenia.

Americká chladnička Gorenje NRS9182MX SuperCool

Rýchle zmrazenie veľkého množstva jedla

Zmrazenie väčšieho množstva potravín so zachovaním ich kvality teraz už nie je žiadny problém. Funkcia FastFreeze zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, čím sú v nich zachované prospešné látky. Funkcia sa automaticky vypne približne po 26 hodinách a teplota v mraziacom priestore sa vráti do východiskového nastavenia. 

Americká chladnička Gorenje NRS9182MX FastFreeze

Gorenje NRS9182MX LED osvetlenie

LED osvetlenie v chladničkách je vynikajúce a veľmi účinné. Toto osvetlenie má dlhšiu životnosť a je energeticky viac úsporné ako bežné žiarovky.

Gorenje NRS9182MX držiak fliaš

Vďaka praktickému držiaku sú fľaše a plechovky ľahko prístupné a zbytočne nezaberajú priestor, ktorý môže byť využitý pre skladovanie iných potravín.

Gorenje NRS9182MX CrispZone

Zásuvka CrispZone s reguláciou HumidityControl je jednou z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu na trhu. Zásuvka predlžuje čerstvosť potravín vďaka nízkej teplote a regulácii vlhkosti vo vnútri.

Gorenje NRS9182MX FreshZone

Zásuvka FreshZone s najnižšou teplotou v chladničke je perfektný pre skladovanie mäsa, rýb, ovocia a zeleniny. Funkcia pomáha uchovávať čerstvosť, vôňu, farbu i chuť jedla po oveľa dlhšiu dobu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.