Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 4
 

GORENJE NRS9181VXB 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 
Využitelný objem chladnicky: 365litrov • Využitelný objem mraznicky: 167litrov • Maximálna hladina hlucnosti: 43 dB • Energetická trieda: A+ • Spotreba energie (kWh/24h): 1.2 kWh / 24 hod. • Typ termostatu chladnicky: Digitálny • Pocet políc: 5 • Typ políc: Sklenené • Zmrazovacia kapacita: 12 kg / 24 hod. • Pocet šuplíkov v mraznicke: 2 • Automatické odmrazovanie chladiacej casti: nie • Beznámrazový systém No frost: áno • Antibakteriálny filter: nie • Farba dverí: Nerez • Farba skrine: Nerez
Dostupnosť Na dotaz
€899
Kód tovaru 45176
Kategória Americké chladničky
Položka bola vypredaná...
 

 

Technológia Total No Frost

S technológiou Total No Frost ušetríte váš čas i vaše peniaze. Vďaka nej sa vo vnútornej časti americkej chladničky Gorenje NRS9181VXB nevytvára námraza a vy sa nebudete musieť starať o jej zložitú údržbu. Technológia zabezpečuje efektívne, rovnomerné a rýchle chladenie. Vaše potraviny udrží dlhšie čerstvé a interiér spotrebiča ostane čistý. Okrem toho šetrí spotrebu energie, čím sa znižujú finančné náklady na jej chod. Americká chladnička má užitočnú funkciu "Holiday mode" - dovolenka. V prípade, že sa chystáte na dovolenku alebo budete zopár dní mimo domu, je možné ju veľmi jednoducho aktivovať stlačením tlačidla. V tomto režime je spotreba znížená na minimum. Ponúka tiež Eco mód, ktorý ušetrí energiu.

Využiteľný objem

Hrubý objem spotrebiča je 605 litrov a pre vaše potraviny je k dispozícii úžitkový objem 532 litrov. Chladiaca časť je dostatočne veľká, jej čistý objem je 365 litrov, vďaka čomu získate dostatok miesta pre uloženie vašich potravín. Čistý objem mraziacej časti je 167 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 12 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Pri prípadnej poruche alebo výpadku prúdu je prispôsobená 8 hodinová akumulačná doba.

Vnútorné vybavenie

Americká chladnička má prispôsobené vnútorné LED osvetlenie v chladiacej aj mraziacej časti, vďaka ktorému budete mať lepší prehľad. Pre uloženie potravín v chladničke je k dispozícii 5 sklenených políc, držiak na fľaše, HomeBar, 2 zásuvky na skladovanie ovocia a zeleniny, 1 nádobka na vajíčka. Kovovú poličku na fľaše je možné odobrať a premiestniť ju, čím získate vúčsí priestor pre skladovanie. V chladničke je tiež zásobník na vodu, ktorá sa využíva pre výrobník ľadu. V chladiacej časti dvierok sa nachádza domáci bar. Po stlačení hornej časti dvierok baru zaznie kliknutie a dvierka je možné otvoriť. Svetlo v chladničke sa po ich otvorení rozsvieti. Vďaka domácemu baru budete mať obľúbené fľaše, nápoje vždy na dosah ruky. Otvorené dvierka tiež môžu poslúžiť ako podnos, môžete si nane pohodlne odložiť poháre s vínom či fľašu. Mraznička ponúka priestor s 2 zásuvkami, 3 policami vo dverách, a 5 sklenenými policami. Vo dverách je zabudovaný dávkovač vody s výrobníkom ľadu, ktorý automaticky vyrába ľad, ľadové kocky a ľadovú drť. Ak potrebujete mať v mrazničke viac priestoru, je možné nádobu na ľad vymeniť za skladovaciu schránku. Je však potrebné deaktivovať výrobník ľadu.

Technológia MultiFlow 360°

Ďalšou prednosťou americkej chladničky je vynikajúci vetrací systém, ktorý zabezpečuje trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu a to aj vďaka 14 vetracím otvorom. Vďaka technológii MultiFlow 360° sa udržiava v celom priestore chladničky rovnomerná a stabilná teplota. Technológia MultiFlow 360° spolu s technológiou IonAir vytvára to najideálnejšie prostredie pre uskladnenie vašich potravín, ktoré sú uložené vo vnútri chladničky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: