Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

Gorenje NRK6202MX

Kód: 12126
Novinka
Neohodnotené
Značka: Gorenje
€569
Na dotaz

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202MX je zaradená do úspornej energetickej triedy A ++. Jej farebné prevedenie je šedá metalíza a otváranie dverí si môžete zvoliť. Technológia IonAir zaistí prirodzene čistý vzduch a zdravšie...

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Kombinovaná chladnička

Svoj život si už ani nevieme predstaviť bez chladničky, a ak je navyše kombinovaná s mrazničkou, ako je tomu pri chladničke Gorenje NRK6202MX, je to trefa do čierneho. Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistia vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

MultiFlow 360°

14 vetracích vstupov zaisťuje trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu vo vnútornom priestore chladničky a vďaka tomu je zaistená aj stabilná a rovnomerná teplota v celom priestore, takže je zabezpečené ideálne prostredie pre uskladnené potraviny.

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

 

Vnútorný priestor

Vo vnútornom priestore chladničky nájdeme 5 sklenených políc, držiak na fľaše a v spodnej časti praktickú FreshZone zásuvku pre uskladnenie ovocia a zeleniny. Pre uloženie syra alebo masla je tu praktický Multibox. Vo vnútornom priestore mrazničky sú 3 koše a XXL SpaceBox zásuvka pre uskladnenie i väčších kusov potravín. Mraznička za 24 hodín zamrazí 5 kg potravín. V prípade neočakávanej situácie, ako je výpadok prúdu, je o potraviny postarané po ďalších 18 hodín.

Dizajn a prevedenie

Chladnička je v elegantnom šedom prevedení, vďaka ktorému zapadne do každého kuchynského priestoru. V hornej časti je umiestnená chladnička a v spodnej je mraznička. Pre jednoduché otváranie sú zvonku umiestnené madlá.

Ďalšie parametre

Dosahovaná hlučnosť chladničky činí 42 dB. Oceníte aj beznámrazový systém NoFrost Plus a zvukový alarm otvorených dverí. Chladnička je zaradená do úspornej energetickej triedy A++, takže sa nemusíte obávať vysokej spotreby energie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy