Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 

GORENJE NRK6192AW4

Neohodnotené
 

5 ROKOV SERVIS ZADARMO Jej vnútorná výbava pozostáva zo 4 sklenených políc, držiaka na flaše, police na flaše vo dverách, 2 dverových policiek. zásuvkou FreshZone a CirspZone s HumidityControl - velkej zeleninovej zásuvky s reguláciou vlhkosti a stropné LED osvetlenie. Mraziaca cast s Frost Less systémom, umiestnená dole s objemom 108 litrov má mraziacu kapacitu 5 kg/24 hod. a akumulacnú dobu 17 hodín. Vo vnútri nájdete 3 priehladné plastové zásuvky. Kombinovaná chladnicka Gorenje RK619EAW4 má elektronické ovládanie umiestnené vo vnútri s digitálnym ukazovatelom teploty pre chladnicku. Nechýba zvukový alarm otvorených dverí a zvukový a svetelný signál zvýšenej teploty v chladnicke.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€469
   
Kód tovaru 45174
Kategória Chladničky
 

Elektronický informačný list

Technológia IonAir

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AW4 je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistia vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

Systém MultiFlow 360°

Vďaka vetraciemu systému MultiFlow 360° so 14 vetracími vstupmi je zaručená trvalá a rovnomerná cirkulácia vzduchu vo vnútri chladničky. Výsledkom je rovnomerná a stabilná teplota v celom priestore chladničky. V kombinácii s technológiou IonAir vytvára tento systém ideálne podmienky pre uskladnenie potravín v zdravom prostredí. Záporne nabité ióny sa neustále rozptyľujú spolu so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín, čím vzniká ideálne prostredie vo vnútri chladničky.

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

 

Technológia NoFrost Plus

Systém NoFrost odstraňuje ľad z mraziacej časti a zabraňuje vysychaniu potravín v chladiacej časti. Tento systém je doplnený o „Plus“, nakoľko je kombinovaná chladnička doplnená aj o IonAir s MultiFlow 360°. Zaručená je ideálna mikroklíma v chladničke, ktorá je neustále vlhká a súčasne čerstvá. Okrem toho sa vďaka tomuto systému v celom spotrebiči nevytvára ľad.

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AW4 v bielej farbe. Chladiaca časť v objeme 204 l je vybavená 4 odkladacími policami z bezpečnostného skla, špeciálnym držiakom na fľaše, police na fľaše vo dverách a 2 dverových poličiek. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastovej zásuvky CrispZone, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. O dokonalý prehľad sa postará LED stropné osvetlenie.

Fresh Zone

Kombinovaná chladnička má prispôsobenú zásuvku ConvertFresh Zone. Táto praktická zásuvka sa jednoducho premení zo zásuvky na ryby a mäso na zásuvku na ovocie a zeleninu, takže môžete ľahko pojať všetku svoju čerstvú úrodu alebo nákup z tržnice. 

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 96 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 12kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 17 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky (1 XXL SpaceBox) pre pohodlné uloženie mrazených potravín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: