Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 2
 

GORENJE MMO20DEII 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 
Elegantná voľne stojaca mikrovlnná rúra GORENJE MMO 20 DEII vybavená skvelými a užitočnými funkciami, ktoré Vás isto potešia. Výkon mikrovĺn je až 800 W, a vybrať si môžete z 7 úrovní ohrevu. Je vybavená aj praktickým digitálnym displejom, ktorý Vás informuje o priebehu varenia. Prednosťou rúry sú okrem skvelých varných programov aj automatické rozmrazovacie programy s meraním hmotnosti. Súčasťou výbavy je otočný tanier
Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
€75
   
Kód tovaru 13826
Kategória Mikrovlnné rúry
 

Jednoduché a moderné prevedenie

Mikrovlnná rúra GORENJE MMO 20 DEII je vyhotovená v príjemnom striebornom prevedení. Pôsobí veľmi moderne a čisto. Je vybavená skvelými a užitočnými funkciami, ktoré Vás isto potešia. Objem rúry je 20 litrov a vnútro má z kvalitného materiálu. Táto šikovná mikrovlnná rúra bude nielen spoľahlivým a výkonným pomocníkom vo vašej kuchyni, ale zároveň i štýlovým doplnkom, ktorý zapadne do každej modernej domácnosti.

 

Automatické rozmrazovanie

Pripravujte chutné jedná rýchlo a jednoducho.  Odteraz žiadne zbytočné čakanie na rozmrazenie Vašich potravín. Mikrovlnná rúra GORENJE MMO 20 DEII ponúka skvelé automatické rozmrazovacie programy, vďaka ktorým budú Vaše potraviny rozmrazené vo veľmi krátkom čase. Program si sám zvolí optimálny výkon podľa hmotnosti vloženej suroviny. Okrem toho máte vždy záruku, že jedlo je dokonale rozmrazené a pripravené a ďalšie spracovanie. Využite ušetrený čas a venujte sa obľúbeným činnostiam.

Digitálny displej

So skvelou mikrovlnnou rúrou GORENJE MMO 20 DEII  bude príprava jedál oveľa jednoduchšia a rýchlejšia a s výsledkami budú spokojní všetci členovia Vašej rodiny. Majte prehľad o každom priebehu ohrievania či rozmrazovania Vašich potravín. Mikrovlnná rúra je vybavená praktickým digitálnym displejom, ktorý Vás vždy informuje o každom procese a výkone rúry. Vďaka nemu budete vždy vedieť, aké voľby či nastavenia sú navolené a aký varný či rozmrazovací program práve prebieha.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: