Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
Tip Zväčšiť
 

GORENJE FH401CW 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 
Veľkú kapacitu na mrazenie potravín prináša pultová mraznička Gorenje Essential FH401CW s príkonom 75 W. Ideálne sa hodí do veľkých domácností, reštauračných a iných prevádzok. Optimálny výkon poskytuje aj pri okolitých teplotách do -15 °C vďaka funkcii FreezeProtect. Tento voľne stojaci spotrebič s rozmermi 85 × 130 × 74 cm sa radí do triedy energetickej účinnosti A+ s odhadovanou ročnou spotrebou energie 316 kWh. Skrytý tichý kompresor, ktorým je mraznička vybavená, prináša bezhlučnú prevádzku. Pýši sa úrovňou hlučnosti iba 39 dB.
Dostupnosť Na dotaz
€339
Kód tovaru 49315
Kategória Truhlicové mrazničky
Položka bola vypredaná...
 

Úsporná a výkonná Pultová mraznička Gorenje FH401CW s objemom 303 litrov sa vďaka svojej nízkej spotrebe nachádza v energetickej triede A+. Vnútri mrazničky sa nachádzajú 2 drôtené biele koše a celý priestor je osvetlený. Ovládanie chladničky je jednoduché a s pomocou ovládacieho panelu môžete nastaviť presnú teplotu mrazničky. . LED osvetlenie Vnútorný priestor mrazničky je vybavený LED osvetlením, ktoré zaisťuje dokonalý prehľad nad uloženými potravinami. Naviac tak spotrebuje 10x menej energie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: