Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

Gorenje DK63CLB

Kód: 5673
Neohodnotené
Značka: Gorenje
€359
Na objednávku

Komínový digestor Gorenje DK63CLB v elegantnom matnom čiernom prevedení zabezpečí vo vašej kuchyni čistý vzduch bez nepríjemného zápachu a pár. Odsávač pár má šírku 60 cm, dosahuje maximálnu úroveň hluku 69 dB. Vybavený je jednoduchým tlačidlovým ovládaním pre reguláciu 3 stupňov výkonu. Maximálny výkon odsávača je 545 m³/h. V prípade ak nemáte možnosť využiť odťah pár do komína, poskytuje aj recirkulačnú prevádzku. Pre praktické osvetlenie pracovného priestoru disponuje odsávač pár Gorenje DK63CLB dvomi LED žiarovkami s výkonom. Hliníkový filter pre zachytávanie tukových častíc môžete umývať ručne alebo v umývačke riadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

 

 

Elegantný dizajn

Výkon komínového digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 75 cm nad plynovou varnou doskou. Komínový digestor Gorenje DK63CLB okrem dokonalého výkonu odsávania dodá svojou eleganciou štýlový vzhľad vášmu kuchynskému priestoru. Elegantný dizajn v čiernej farbe je doplnený medenými prvkami. Digestor s čistými ostrými líniami má rozmery 60 cm x 28 x 50 cm. Výšku komína môžete nastaviť v rozmedzí 53 - 86 cm. Na prednej lište je prakticky umiestnené tlačidlové ovládanie pre reguláciu výkonu a zapnutie svetla. Ovládanie je doplnené svetelnou kontrolkou zapnutia motora. Určený je na inštaláciu na stenu nad sporák.

Regulovateľný výkon

Komínový digestor Gorenje DK63 CLB poskytuje prevádzku odťahom vzduchu odsávaním dohora do komína alebo recirkuláciou. Využiť môžete 3 rýchlosti výkonu pre dokonale odstránenie nadbytočnej pary aj z väčších kuchynských priestorov. Maximálny výkon odťahu je 545 m³/h., /h. Hrdlo pre odsávanie do komína má priemer 150 mm. Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Gorenje AH128/443072, ten je potrebné zakúpiť zvlášť. Pri používaní odsávača systémom recirkulácie je maximálny výkon 342 m³/h.

LED osvetlenie

Pre osvetlenie pracovného priestoru disponuje odsávač pár dvomi LED žiarovkami s výkonom 2 x 10 W. LED žiarovky poskytujú stabilné jasné svetlo, dlhšiu životnosť ako klasické žiarovky a úsporu energie.

Tukový filter

Pre zachytávanie tukových častíc disponuje odsávač pár vyberateľným hliníkovým tukovým filtrom. Filter môžete umývať ručne alebo v umývačke riadu pri nízkej teplote.Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Ich výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Spätná klapka

Pre odťah pár do komína je súčasťou odsávača spätná klapka. Spätná klapka zabráni návratu odsávaných pár do miestnosti.

 
 

Technické detaily

Komínový odsávač pár

Odťah alebo recirkulácia

Energetická trieda: D

Materiál odsávača/komína: Lakovaný plech / Lakovaný plech

Farba odsávača/komína: Matná čierna / Matná čierna

Trieda účinnosti osvetlenia: A

Trieda účinnosti filtrácie tuku: E

Trieda účinnosti dynamiky tekutín: D

Max. výkon pri odťahu: 545 m³/h

Max. výkon pri recirkulácii: 342 m³/h

Priemer odťahu: 15 cm

Maximálny výkon pri odťahu, 1. rýchlosť: 355 m³/h

Maximálny výkon pri odťahu, 2. rýchlosť: 465 m³/h

Maximálny výkon pri odťahu, 3. rýchlosť: 545 m³/h

Mechanické ovládanie

Ovládanie: Ovládanie gombíkmi

Počet stupňov výkonu: 3

Typ osvetlenia: LED

On/Off vypínač

Osvetlenie: 2

Výkon svetiel: 10 W

Filter proti mastnote: Hliníkový tukový filter

Kód uhlíkového filtra: 443072

Umývateľný filter proti mastnotám

Typ motora: Kondenzátorový motor

Počet motorov: 1

Spätná klapka: 150 mm

max hlučnosť: 64 dB(A)re1pW

Výška: 280 mm

Minimálna výška komína: 530 mm

Maximálna výška komína: 860 mm

Ročná spotreba energie: 94 kWh

Rozmery (Š x V x H): 60 × 28 × 50 cm

Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 70 × 63 × 46,5 cm

Netto hmotnosť: 10,3 kg

Brutto hmotnosť: 13,1 kg

Príkon: 290 W

Menovitý prúd poistky: 10 A

Kód produktu: 492947

EAN kód: 3838942037948

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vstavané a komínové digestory
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy