Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!

Gorenje DK 63 CLI

Kód: 5670
Neohodnotené
Značka: Gorenje
€359
Na objednávku

Komínový digestor Gorenje DK63CLI vo farbe slonovej kosti je určený pre inštaláciu na stenu nad sporák alebo varnú dosku. Komín odsávača pár má minimálnu výšku 530 mm, jeho maximálna výška je 860 mm. Vybavený je tlačidlovým ovládaním...

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

 

 

Elegantný dizajn

Výkon komínového digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 75 cm nad plynovou varnou doskou. Komínový digestor Gorenje DK63CLI okrem dokonalého výkonu odsávania dodá svojou eleganciou štýlový vzhľad vášmu kuchynskému priestoru. Elegantný dizajn vo farbe slonovej kosti je doplnený nerezovými prvkami. Odsávač pár s čistými ostrými líniami má rozmery 60 cm x 28 x 50 cm. Výšku komína môžete nastaviť v rozmedzí 53 - 86 cm. Na prednej lište je prakticky umiestnené tlačidlové ovládanie pre reguláciu výkonu a zapnutie svetla. Ovládanie je doplnené svetelnou kontrolkou zapnutia motora. Určený je na inštaláciu na stenu nad sporák.

Regulovateľný výkon

Komínový odsávač pár poskytuje prevádzku odťahom vzduchu odsávaním dohora do komína alebo recirkuláciou. Využiť môžete 3 rýchlosti výkonu pre dokonale odstránenie nadbytočnej pary aj z väčších kuchynských priestorov. Maximálny výkon pri pri odťahu je 545 m3/h. Hrdlo pre odsávanie do komína má priemer 150 mm. Pri používaní odsávača systémom recirkulácie je maximálny výkon 342 m3/h. Pre prevádzku s recirkuláciou je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Gorenje AH128/443072.

LED osvetlenie

Pre osvetlenie pracovného priestoru disponuje odsávač pár dvomi LED žiarovkami s výkonom 2 x 10 W. LED žiarovky poskytujú stabilné jasné svetlo, dlhšiu životnosť ako klasické žiarovky a úsporu energie.

Tukový filter

Pre zachytávanie tukových častíc disponuje odsávač pár vyberateľným hliníkovým tukovým filtrom. Filter môžete umývať ručne alebo v umývačke riadu pri nízkej teplote.Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Ich výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Spätná klapka

Pre odťah pár do komína je súčasťou odsávača spätná klapka 150 mm. Spätná klapka zabráni návratu odsávaných pár do miestnosti.

 
 
 

Technické detaily

Komínový odsávač pár

Odťah alebo recirkulácia

Energetická trieda: D

Materiál odsávača/komína: Lakovaný plech / Lakovaný plech

Farba odsávača/komína: Slonovinová / Slonovinová

Trieda účinnosti osvetlenia: A

Trieda účinnosti filtrácie tuku: E

Trieda účinnosti dynamiky tekutín: D

Max. výkon pri odťahu: 545 m3/h

Max. výkon pri recirkulácii: 342 m3/h

Priemer odťahu: 15 cm

Maximálny výkon pri odťahu, 1. rýchlosť: 355 m3/h

Maximálny výkon pri odťahu, 2. rýchlosť: 465 m3/h

Maximálny výkon pri odťahu, 3. rýchlosť: 545 m3/h

Mechanické ovládanie

Ovládanie: Ovládanie gombíkmi

Počet stupňov výkonu: 3

Typ osvetlenia: LED

On/Off vypínač

Osvetlenie: 2

Výkon svetiel: 10 W

Filter proti mastnote: Hliníkový tukový filter

Kód uhlíkového filtra: 443072

Umývateľný filter proti mastnotám

Typ motora: Kondenzátorový motor

Počet motorov: 1

Spätná klapka: 150 mm

max hlučnosť: 64 dB(A)re1pW

Výška: 280 mm

Minimálna výška komína: 530 mm

Maximálna výška komína: 860 mm

Ročná spotreba energie: 94 kWh

Rozmery (Š x V x H): 60 × 28 × 50 cm

Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 70 × 63 × 46,5 cm

Netto hmotnosť: 10,3 kg

Brutto hmotnosť: 13,1 kg

Príkon: 290 W

Menovitý prúd poistky: 10 A

Kód produktu: 492949

EAN kód: 3838942037955

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vstavané a komínové digestory
Záruka: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy