Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 6
 

Gorenje BO737E24XG 5 ročný servis zadarmo!

Neohodnotené
 

Vstavaná rúra Gorenje BO737E24XG v čiernej farbe so skleneným predným panelom má objem 71 l. HomeMade Plus tvar rúry je priestranný, napodobňujúci tvar tradičnej pece na drevo, čo umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Rúra umožňuje pečenie viacerých úrovniach naraz. Ovládaná je pomocou zatláčacích gombíkov. Ponúka 11 funkcií pečenia. Dvierka rúry Gorenje BO737E24XG majú vyberateľné vnútorné sklo s plochým povrchom. Sú vybavené tlmeným zatváraním GentleClose a tiež 2 sklami a 1 reflexnou vrstvou. Čistenie sa realizuje pomocou katalýzy CataClean alebo ekologickou parou AquaClean. Príslušenstvo: 1 hlboký a 1 plytký plech, rošt, čiastočne výsuvné teleskopické lišty - 1 úroveň.

Dostupnosť Na dotaz
€299
Kód tovaru 732831
Kategória Vstavané spotrebiče
Položka bola vypredaná...
 

 

HomeMade Plus rúra, ktorej tvar vychádza z tvaru kamennej pece

Multifunkčná vstavaná rúra Gorenje BO737E24XG má dômyselne umiestnené vykurovacie prvky, ktoré zaisťujú dokonalé pečenie. Hladké zaoblené okraje na zadnom panely a klenuté vnútro zaisťujú účinnejšiu cirkuláciu aj rovnomernú distribúciu horúceho vzduchu v jej vnútri. Výsledkom čoho sú napríklad rovnomerne upečené, šťavnaté avšak napriek tomu chrumkavé pokrmy, mäkký chlieb s dokonalou kôrkou, a tiež budete môcť mnohé z vašich obľúbených jedál pripraviť spôsobom, o akom ste doteraz mohli iba snívať. Disponuje rôznymi funkciami pre vylepšenie a zjednodušenie jej prevádzky. Vybavená je GentleClose dvierkami s tlmeným zatváraním a praktickým osvetlením vnútorného priestoru. 71 litrová využiteľná kapacita rúry patrí medzi najväčšie na trhu. So svojím vynikajúcim objemom sa môže rúra pochváliť energetickou triedou A. 

Spôsoby ohrevu

Rúra ponúka 11 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou 2 zatláčacích otočných gombíkov veľmi jednoducho.

  • Horné a dolné vyhrievacie teleso, Infra gril, Kruhové vyhrievacie teleso s ventilátorom, Infra gril a ventilátor, Spodné vyhrievacie teleso a ventilátor, Dolné vyhrievacie teleso s kruhovým vyhrievacím telesom a ventilátorom, Malý infra gril, Rozmrazovanie, Rýchly predhrev - 200 ˚C za 6 minút, AquaClean, Eco funkcia

Katalytické čistenie CataClean

Vstavaná rúra má k dispozícii jednoduchý a zároveň účinný spôsob odstraňovania nečistôt a mastnoty, ktorá vzniká pri pečení. CataClean je veľkou pomocou pri čistení rúry. Keď rúra počas pečenia dosiahne teplotu 85° C alebo viac, katalytické panely automaticky absorbujú tuk a nečistoty.

AquaClean

Vďaka novej povrchovej úprave u všetkých rúr Gorenje sa zreteľne zlepšila funkcia AquaClean. Táto funkcia ponúka dokonalú pomoc pri čistení rúry. Jediné, čo musíte urobiť, je naliať 0,5 l vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean na 30 minút. Viditeľné výsledky na celom vnútornom povrchu rúry ako aj na plechoch a pekáčoch vás určite príjemne prekvapia. Zapečené škvrny a mastnota sa pomocou pary zmäkčia, a stačí ich už len jednoducho zotrieť handričkou.

SilverMatte – kvalitný materiál

Pre varenie či pečenie je veľmi dôležitá aj kvalita materiálu. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne zaťaženie či teplo. Bez mikropórov sú povrchy rúr a plechov vysoko odolné voči teplotám, mikrovlnám a pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú odolnosť a výbornú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér vstavanej multifunkčnej rúry vždy čistý a sterilný.

Pečte na viacerých úrovniach naraz

Kombinácia MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru rúry u niektorých rúr Gorenje pomáha dosahovať najdokonalejšie výsledky pečenia. Umožňujú piecť až na 5 plechoch súčasne, pričom chute a vône jednotlivých jedál, ktoré sú pripravované sa nezmiešavajú. Inteligentná distribúcia vzduchu vo vnútri rúry zabezpečí, že jedlo bude rovnomerne upečené na každej úrovni. Veľký objem rúry tiež ponúka vynikajúci prehľad.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytujú perfektný pohľad na priebeh vášho pečenia na všetkých úrovniach, bezpečné manipulovanie s plechmi a jednoduché čistenie. Jednoducho ich vytiahnete von, aby ste kedykoľvek bezpečne skontrolovali vaše jedlo, a po skončení ich ľahko vyčistíte. Vedenie plechov v rúre je drážkové s čiastočne výsuvnou teleskopickou lištou na 1 úrovni.

Dynamický ochladzovací systém DC+

Efektívny DynamiCooling+ systém účinne ochladzuje exteriér rúry a zároveň bráni poškodeniu spôsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečenia tepelný snímač začne ochladzovať vonkajší povrch rúry, kým teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitočný predovšetkým pre rúry s pyrolytickým čistením, ktoré prebieha pri extrémne vysokých teplotách. Systém DynamiCoolig pracuje pri zapnutej rúre. DC+ systém sa aktivuje až po vypnutí rúry.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.