Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 6
 

HISENSE FV206 D4AW1 šuflíková mraznička/ A+/ 153L

Neohodnotené
 
Skriňová mraznička Hisense FV206D4AW1 v bielej farbe s čistým objemom 153 litrov je zaradená do energetickej triedy A+. Mraziaci výkon je 9 kg potravín za 24 hodín, akumulačná doba pri výpadku je až 20 hodín. Vnútoro mrazničky tvoria 4 priehľadné plastové zásuvky a jedna výsuvná polička. Komfortné otváranie pomocou plastového madla vo vrchej časti. Spĺňa klimatickú triedu N, ST. Manuálne ovládanie teploty a mechanické odmrazovanie. Možnosť prehodenia dvierok na druhú stranu. Maximálna hlučnosť dosahuje 40 dB. Hmotnosť mrazničky je 42 kg.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€279
   
Kód tovaru 4933459
Kategória Veľké domáce spotrebiče
 

Šetrí vašu peňaženku

Ak chcete ušetriť pri skladovaní a mrazení potravín, tak skriňová mraznička Hisense FV206D4AW1 je tým správnym riešením. Je zaradená do úspornej energetickej triedy A+ s ročnou spotrebou 213 kWh, ktorá vám pomôže šetriť nielen peňaženku, ale navyše i životné prostredie. Všetky jej funkcie sú prispôsobené tak, aby zužitkovali  skutočne len potrebné množstvo energie bez jej zbytočného plytvania. Odmrazovanie sa realizuje mechanicky.

 

Mraziaci výkon

Do skriňovej mrazničky s objemom až 153 litrov si prehľadne uložíte vaše potraviny. K dispozícii máte až 4 plastové boxy, ktoré sa jednoducho vysúvajú. Vďaka ich priehľadnosti vždy uvidíte, čo sa nachádza v ktorom boxe. Vo vrchnej časti je ešte jedna výsuvná polička ideálna na odloženie zmrliny alebo nanukov. Mraznička dosahuje mraziaci výkon 9 kilogramov za 24 hodín. V prípade poruchy je akumulačná doba 20 hodín. 

 

Aj do vašej kuchyne

Skriňová mraznička Hisense FV206D4AW1 v bielom prevedení si nájde svoje miesto aj vo vašej kuchyni. Jednoduché otváranie pomocou plastového madla umiestneného na vrchu dvierok mrazničky. Predné nohy mrazničky sú nastaviteľné. Možnosť zmeny dvierok na tú stranu, ktorá vám viac vyhovuje.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: