Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 5
 

ETA 2139 90 000

Neohodnotené
 

Ryžovar Eta Grano 213990000 umožňuje zdravú prípravu ryže, strukovín, polievok alebo cereálií. Je vybavený nádobou s objemom 1 liter, do ktorej je možné vložiť 750 g surovín. Nádoba ryžovaru je vybavená nepriľnavým a ľahko čistiteľným povrchom. Po dokončení prípravy je automaticky udržiavaná teplota pokrmu. Bezpečnostný spínač a tepelne izolované rukoväte zabezpečia bezpečnú manipuláciu. Príkon: 400 W.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€23,90
   
Kód tovaru 43242
Kategória Malé domáce spotrebiče
 
Pripravujte si potraviny zdravo s ryžovarom ETA Grano. S jeho pomocou si ľahko uvaríte rôzne druhy ryže, strukovín, polievok alebo cereálií. Maximálna kapacita ryžovaru je 0,75 kg surovín (hmotnosť pred varením), pohodlne v ňom pripravíte jedlo pre celú rodinu. Jeho prevádzka je úplne automatická. Vyberateľná nádoba z hliníka má nepriľnavý povrch a jej objem je 1 liter. Ryžovar disponuje ochranou proti vyvretiu vody, a dokáže automaticky udržiavať teplotu pokrmu po ukončení varenia. Môžete tak bez obáv dokončiť ďalší chod bez toho vám práve pripravená ryža či polievka vychladla. Sklenená pokrievka s otvorom sa postará o plynulý výstup pary. V príslušenstve nájdete praktickú 160 ml odmerku a ryžovú lyžicu. Charakteristika a technické údaje: Zdravý spôsob prípravy všetkých druhov ryže, strukovín, polievok a cereálií Maximálna kapacita 0,75 kg ryže (hmotnosť pred uvarením) Plne automatická prevádzka Maximálny objem nádoby 1 l Vyberateľná nádoba z hliníka s nepriľnavým povrchom Sklenená pokrievka s otvorom pre výstup pary Automatické udržiavanie teploty po dovarení Praktické tepelne izolované rukoväte po oboch stranách a na pokrievke Bezpečnostný spínač - bez nádoby nedá spotrebič zapnúť Ochrana proti vyvareniu vody Svetelné kontrolky prevádzky a udržiavania teploty Tepelne izolovaný plášť / povrch Jednoduché a rýchle zostavenie Veľmi rýchla a jednoduchá príprava ON / OFF spínač Odnímateľný prívodný kábel pre jednoduché uskladnenie Príkon 400 W Príslušenstvo: odmerka 160 ml, ryžová lyžica Počas niekoľkých desaťročí prítomnosti značky ETA na slovenskom trhu sa táto značka v maximálnej miere udomácnila a stala sa synonymom pre domáce spotrebiče, a to vďaka svojej spoľahlivosti, dlhej životnosti a dostupnosti. Praktické tepelne izolované rukoväte ryžovaru, po oboch stranách a na pokrievke zaistia bezpečnú manipuláciu. Tepelne izolovaný je tiež nerezový povrch, nehrozí tak nebezpečenstvo popálenia. Bezpečnostný spínač nedovolí spotrebič zapnúť, pokiaľ nie je vložená vnútorná nádoba.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.