Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 3
 

ETA 0044 90000 NOAR

Neohodnotené
 

Ručný šľahač ETA 0044 90000 Noar maximálne pomôže pri pečení a varení. Pochváliť sa totiž môže výkonom 250 W, ktorý zaručí vždy dobré výsledky. Ušľahá sneh z bielkov, šľahačku, pomazánky a ďalšie jemné krémové náplne. S hnetacími hákmi uhnieti cesto napríklad na výrobu sladkého a slaného pečiva. Šľahacie metly a hnetacie háky sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Ručný šlahač má 3 stupne rýchlosti, tie si individuálne nastavíte podľa potreby. Jednoducho sa ovláda, disponuje praktickým tlačidlom na bezpečné vysunutie nástavcov. Farba: biela.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€19,50
   
Kód tovaru 14807
Kategória Ponorné mixéry
 
ETA Noar ETA004490000 je malý ručný šľahač, ktorý zaberie minimum miesta v kuchyni, ale maximálne pomôže pri pečení a varení. Ušľahá sneh z bielkov, šľahačku, nátierky a ďalšie jemné krémové náplne. S hnetacími hákmi uhnieti cesto napríklad na výrobu sladkého a slaného pečiva. Šľahacie metly a hnetacie háky sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Doba spracovania surovín má 3 stupne rýchlosti, tie si individuálne nastavíte podľa potreby. Malý, ľahký a skladný pomocník! Charakteristika a technické údaje: príkon 250 W vhodný na šľahanie a hnetenie 3 stupňová regulácia otáčok umožňuje individuálne nastavenie rýchlosti podľa potreby, kvalitné nerezové nástavce, komfortné používanie vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti, tlačidlo na jednoduché uvoľnenie metiel a hákov, priestor na navinutie napájacieho kábla okolo tela prístroja dĺžka napájacieho kábla 1,15 m PRÍSLUŠENSTVO: 2 nerezové šľahacie metly, 2 nerezové hnetacie háky Počas niekoľkých desaťročí prítomnosti značky ETA na slovenskom trhu sa táto značka v maximálnej miere udomácnila a stala sa synonymom pre domáce spotrebiče, a to vďaka svojej spoľahlivosti, dlhej životnosti a dostupnosti. Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti šľahača ETA Noar, sa s ním veľmi dobre pracuje a vďaka jeho veľkosti je oproti klasickým ručným šľahačom aj ľahší a skladnejší. Takže pokiaľ sa bez pečenia nezaobídete ani na cestách, môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: