Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 8
 

ELECTROLUX LRS1DF39W

Neohodnotené
 
Jednodverová chladnička Electrolux LRS1DF39W v bielej farbe. Celkový vnútorný objem chladiaceho priestoru je 390 l. Ovláda je mechanické a samozrejmosťou je automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru. Súčasťou interiéru je aj LED osvetlenie, ktoré rovnomerne osvetlí priestor chladiacej časti. Jednodverová chladnička Electrolux LRS1DF39W má vnútornú výbavu, ktorú tvoria 4 sklenené police, špeciálny stojan na chladenie fliaš, 2 priehľadné plastová zásuvky a 4 dverové poličky.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€429
   
Kód tovaru 925052176
Kategória Jednodverové chladničky
 

Elektronický informačný list

 

Electrolux  LRS1DF39W

Jednodverová chladnička Electrolux  LRS1DF39W v bielom prevedení je spotrebič, vhodný na každodenné použitie. Vďaka chladničke nemusíte nakupovať čerstvé potraviny každodenne, ale stačí ak ich čo najskôr po nákupe uložíte do vnútra a potraviny vám vydržia čerstvé dlhšiu dobu. Vďaka tomu ušetríte čas a všetko potrebné na varenie a pečenie budete mať hneď po ruke.

Uskladní množstvo potravín

Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová chladnička presne to, čo hľadáte. Jednodverová chladnička ponúka celkový využiteľný objem 390 litrov. Poteší vás prakticky riešeným vnútorným členením poličiek a zásuviek. V chladničke sa nachádzajú 4 sklenené poličky, ktoré sú ukončené lištou. K dispozícii sú aj 2 zásuvky plnej šírky určená na uskladnenie ovocia alebo zeleniny. Súčasťou je zásobník na vajíčka, v ktorom môžete uskladniť 6 vajíčok. Celý vnútorný priestor spotrebiča je prakticky osvetlený LED žiarovkou preto ihneď vidíte kde máte čo uložené.

DynamicAir

DynamicAir zaisťuje, aby prostredie vo vašej chladničke bolo udržiavané na stabilnú teplota. Funguje to tak, že v celom rozsahu cirkuluje chladný vzduch, to znamená aj keď sú dvere otvorené, vaše jedlo je chránené pred zahriatím.

Ďalšie vlastnosti

Spotrebič sa odmrazuje automaticky, vďaka čomu je jeho údržba naozaj jednoduchá. Ovládanie teploty je elektronické. Nebude vás rušiť ani nadmerným hlukom. Maximálna hlučnosť dosahuje 38 dB.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: