Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Internetový obchod ešte len pripravujeme. V prípade záujmu nás kontaktujte!
  • 1 z 5
 

Electrolux KBD4Z

Neohodnotené
 

Vstavaná ohrievacia zásuvka Electrolux KBD4Z v čiernom prevedení skvelo zapadne do každej modernej kuchyne. Ohrievacia zásuvka udržiava potraviny a taniere v konštantnej teplote až do doby, než ich začnete podávať. Ideálne je aj pre šetrné rozmrazovanie potravín a pre kysnutie cesta. Nastavenie teploty vykonáte jednoducho pomocou otočného termostatu od 30-80 ° C.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€395
   
Kód tovaru 42795
Kategória Vstavané spotrebiče
 

Praktické funkcie

Určite budete zásuvku radi využívať, pretože vám uľahčí život a ušetrí čas. Zásuvku môžete využiť pre klasický ohrev, pre kysnutie cesta, rozmrazovanie jedál, udržovanie potrebnej teploty jedál, alebo na predhrievanie tanierov. Cirkulácia vzduchu vnútri zásuvky sa postará o rovnomerné ohriatie.

Jednoduchá obsluha

Prístup do tejto ohrievacej zásuvky je vďaka dômyselným vysunovacím drážkam jednoduchý. Úplne sa vysunie, zatiaľ čo protišmyková podložka udržuje stabilitu jej obsahu.

Kapacita

Kapacita náplne servírovanie pre max. 6 osôb, pri bežnej veľkosti riadu. Teplotu v zásuvke je možné regulovať, a to od 30°C až do 80°C. Predná strana spotrebiča je aj pri prevádzke studená. Ovládanie zásuvky je veľmi ľahké pre každého užívateľa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: