Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 5
 

ELECTROLUX EW7F348SC

Neohodnotené
 
Spredu plnená práčka Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC v bielej farbe je zaradená do úspornej triedy A+++ - 40%. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg. Práčka je vybavená technológiou SensicCare pre optimalizáciu spotreby vody a energie, technológiou StreamCare, technológiou FreshScent, technológiou Fuzzy logic, protipenovým systémom, funkciou SoftPlus, ochranou proti vytopeniu a možnosťou posunutého štartu. Samozrejmosťou je detský zámok, protipenový systém a ochrana proti vytopeniu. Maximálna rýchlosť odstreďovania dosahuje 1400 ot. / min. Ovládanie práčky Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC je prostredníctvom otočného voliča a LED displeja. Motor ÖKOInvertor zabezpečí maximálnu hlučnosť pre pranie 51 dB a pre odstreďovanie 75 dB. Hĺbka 57,2 cm.
Dostupnosť Na dotaz
€459
Kód tovaru 42599
Kategória Práčky
Položka bola vypredaná...
 

Praktický spotrebič

Práčka Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC s predným plnením v bielej farbe LED displejom. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A+++. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi pracími programami si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

Menej času, viac starostlivosti

Technológia SensiCare automaticky automaticky prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania. Funkcia TimeManager vám umožní nastaviť trvanie pracieho cyklu podľa vašich potrieb. Ušetríte energiu aj čas, ale pritom vaša bielizeň bude zaručene dokonale čistá. Moderná techológia StreamCare vám umožní v práčke pranie s dávkou pary, ktorá zredukuje pokrčenie bielizne až o tretinu. Technológia FreshScent skombinuje vôňu s jemnou parou a osvieži vaše jemné oblečenie. Vďaka špeciálnemu parfumu si môžete dopriať dokonalý pocit práve vypranej bielizne, bez toho aby musela prejsť kompletným pracím cyklom.

Vlastnosti

Predom plnená práčka s kapacitou bubna pre pranie 8 kg bielizne v bielej farbe. Práčka disponuje množstvom programov pre pranie a tiež s možnosťou odloženého štartu. Disponuje:

  • LED displejom
  • polohovateľnými nožičkami
  • protipenovým systémom
  • Fuzzy Logic
  • kontrolou vyváženia náplne v bubne
  • detským zámkom

Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1400 ot. / min. Technológia Fuzzy Logic zistí, objem bielizne v práčke a určí optimálny prací čas. Na základe týchto informácií vyhodnotí potrebný počet cyklov plákania a vypočíta optimálnu spotrebu vody. Počas chodu čidlá detekujú, prípadne upravujú nevyváženosť a nadmernú tvorbu peny, čím zdokonaľujú výsledok prania. S funkciou SoftPlus bude vaša bielizeň zaručene rovnomerne namočená. Aviváž sa vďaka nej dostane ku každému kusu odevu a vláknu aby zostal jemný a voňavý na dlhší čas. Spotrebič disponuje aj ochranou proti vytopeniu. Ročná spotreba energie dosahuje 137 kWh a vody 10999 l. Hĺbka práčky je 57,2 cm. Práčka Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC má štandardnú základnú prívodnú hadicu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: