Ako nakupovať    Podmienky ochrany osobných údajov    Všeobecné obchodné podmienky    Reklamácie a sťažnosti    Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy   
Produkty postupne pridávame. Ďakujeme za trpezlivosť.
  • 1 z 4
 

ELECTROLUX EW6S406BCI - Práčka predom plnená

Neohodnotené
 
Spredu plnená slim práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6S406BCI v bielom prevedení. Technológia SensiCare v práčkach Perfect Care 600 automaticky upraví čas, spotrebu vody a energie pre každý prací cyklus. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1000 ot./min. Ponúka 14 pracích programov: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, rýchly 14 minút, plákanie, odstreď./Vypúšťanie, Anti Allergy Vapour, detský, hodváb, vlna, šport, outdoor, džínsovina. K dispozícii je aj množstvo prídavných funkcií. Technológia Fuzzy Logic sa prispôsobuje množstvu náplne. Slim práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6S406BCI je vybavená praktickou detskou poistkou, ochranou proti vytopeniu a protipenovým systémom.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€329
   
Kód tovaru 35406223
Kategória Predom plnené
 

Elektronický informačný list

 

Šikovný pomocník

Slim práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6S406BCI zvládne na jeden prací cyklus vyprať 6 kg bielizne pri maximálnych otáčkach odstreďovania 1000 ot./min. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať bielizeň naozaj perfektne. K dispozícii je tiež detská poistka a možnosť odloženého štartu

  • 14 pracích programov: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, rýchly 14 minút, plákanie, odstreď. / Vypúšťanie, Anti Allergy Vapour, detský, hodváb, vlna, šport, outdoor, džínsovina
  • Funkcie: výber teploty, výber otáčok, predpierka, iba plákanie, Soft Plus, odložený štart, Time Manager, štart/pauza

Doplnkové funkcie

Technológia SensiCare automaticky prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania. S funkciou SoftPlus vám práčka zabezpečí dôkladné namočenie bielizne a rovnomernú distribúciu aviváže do každého vlákna. Vaša bielizeň tak ostane jemná na dotyk a voňavá a svieža dlhšiu dobu. 

Menej enrgie a viac času 

Funkcia Eco TimeManager vám umožní nastaviť trvanie pracieho cyklu podľa vašich potrieb. Ušetríte energiu aj čas, ale pritom vaša bielizeň bude zaručene dokonale čistá. Antialergický program kombinuje vodnú paru a vysokoúčinné pranie, pričom odstraňuje baktérie z oblečenia.

Fuzzy Logic

Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

 

Hĺbka práčky 49 cm
hmotnosť (kg) 58 Kg
Kapacita bubna 6 Kg
Šírka práčky 60 cm
Výška práčky 85 cm
Max. otáčky odstreďovania 1000 ot./min.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: